Bana yardım eder misiniz

tugcis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
26
5
26
Merhaba ben bu platformda yeniyim nişanlıyım geçen aylarda hafif kanama geldi bende doktora gittim polip dediler alınması gerekiyor dediler ben onu aldırmalıyım onu aldırmadan gebe kalamazsın dediler ben o gündür bu gündür kafayı yemek üzereyim yatıyorum kalkıyorum çocuğum olmayacak benim çocuğum olmayacak hadi şu varsa hadi bu varsa diye düşünmeden edemiyorum düğünüme daha 1 sene var bende nişanlımda çok istiyoruz 26 yaşındayım şuan hergün bu düşüncelerden çıkamıyorum bana yardım edermisiniz

E aldır işlem çok basit. Bir sene varmıs daha ohooo

Ayrıca eşinde de sorun olabilir. O hiç spermiyogram verip değerlerine baktırdı mı? Yooo

Ve dee ikinizde de sorun olmasa da defalarca tüp bebek bile yaptırsanız çocuğunuz olmayabilir. Bu nasip işi.

Haklısınız tabiki Allahın bileceği bir şey bu ama sadece benim içimdeki vesvese ve korku

Sakin ol şampiyon. Bu kadar stres hormonlarını bozar. Bana da çocuğun olmaz demişti dikkat etmediğim ilk seferde hamile kaldım. Korkma o bebeğin dünyaya gelmesi yazıldıysa gelecek.

Sadece bir doktorla kalmayın birden fazla doktora gidin. Düzenli cinsel ilişki var mı ?

Bir arkadaşım da benzer bir durum oldu 5 sene aldırmadı bekledi aldirdiktan sonra hemen çocuğu oldu . Aldırmama sebebi yumurtalık kaybına ugramamkti ama alınan kısım gidince kalan kısım daha ise yaradı

Haklısınız tabiki Allahın bileceği bir şey bu ama sadece benim içimdeki vesvese
Bir arkadaşım da benzer bir durum oldu 5 sene aldırmadı bekledi aldirdiktan sonra hemen çocuğu oldu . Aldırmama sebebi yumurtalık kaybına ugramamkti ama alınan kısım gidince kalan kısım daha ise yaradı
polipmi vardı ondada

2 doktora gittim ikiside aynı şeyleri söyledi şuan evli değilim daha
Benim bir arkadaşımda nişanlıyken adet düzensizliğinden dolayı kadın doğuma gitmişti orda söylemişlerdi senin çocuğunun olması çok zor rahim miyom poliplerle dolu. Çok üzülmüştü ağlamıştı, kimsenin hakkına giremem modundaydı nişanlısıyla konuştu durumunu anlattı, nişanlısıda ben seninle çocuk için evlenmiyorum sen olduğun için evleniyorum sen iyi ol yeter demişti. Aslında imtihan ediyordu sanki Allah, sevgilerini sınıyordu sanki. Nede olsa hamile kalmam diyerek korunmamış ilk gece hamile kalmıştı, hatta ihtimal vermediği için geç öğrenmişti. Nişanlın ile paylaş bence hem gerçekten sevip sevmediğini anlarsın. Üniversitede bi arkadaşım vardı ondada yumurtalığında büyümüştü tek tüpünü ameliyatla almamız gerekiyor demişlerdi yıllarca konuştuğu nişan arefesinde olduğu çocuk yumurtalığının alınacağını zor hamile kalabileceğini duyar duymaz ayrılmıştı. İyide oldu gerçek yüzünü gördü şuan başkasıyla evli iki çocuğu var çokta mutlu. Yani korkma şuan bir imtihandasın ama geçecek bu günler inşaAllah kolaylıkla evlat sahibi de olursun

Polip çok büyük değilse kapalı ameliyatla alabiliyorlar. İşini iyi yapan bir doktor araştırmalısın. Yaşadığınız ortamı bilmiyorum bekaret konusunda hassasiyetiniz varsa düzenli takip ettirin polipte büyüme var mı diye evlendikten sonra ameliyat olun

Ee aldir neden kendine eziyet ediyorsun? Bended vardi rahim agzi girisinde dedi hemen o gün aldirdim saniyelik bir islem , hayati kendine zehir etmenin mantigini anlamadim suan cozumu varken ?

Yaa gerçekten imtihan dünyası bu durumu paylaşmadım ama dün biraz sorduğumda ben seni bırakmam demişti rabbim beterinden korusun benimki sadece bi korku birazda burada bir şeyelere bakınca daha çok korkularım arttı

1 tane küçük bir şey dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…