bana sarisin olmak gider mi?

zuzum24

askim+cocuklarim=ben
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
2.742
1
38
selam arkadaslar sizinde fikirlerinizi alayim dedim,1-2 aya kadar sac rengimi degistirmek istiyorum,sarisin olmayi cok istiyorum sarisin derken tam cirtlak bir sari degilde dogal durabilcek bir renk,resimlerimi koydum bana sari gidermi gitmezmi,veya hangi renk gider yazarsaniz sevinirim

ortadaki resim biraz daginim :))

Eklentiler

• $HPIM1353.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 111
Bence röfle çok yakışır sana bende hep öyle yaptırıyorum...
Bende gidermi gitmezmi diye çok ikilemde kalmıştım ama daha çok yakıştı banada...

Bence röfle çok yakışır sana bende hep öyle yaptırıyorum...
Bende gidermi gitmezmi diye çok ikilemde kalmıştım ama daha çok yakıştı banada...

tesekür ederim canim,bakalim yorumlar en cok neyi yakistirirsa ona göre bisey yaparim,röfle baskalarinda hep hosuma gitmisdir ama kendime denemedim hic,

beyaz tenlisin yakışır
ama seni olduğundan büyük gösterir , çünkü yüz hatların buna meyilli

gordugum kadarı ıle sılık makyaj yapıyorsun dolayısı ıle sarı gölgeden işe başlaman en ıyısı zemınde kahve yada karamel olabılır onun aralaırna bellı belırsız sarılar hoş olur ..dıger topıge yazmışsın bende yazdım ama resım uygun degıl duzenlemek ıcın blgıne

tesekür ederim bilgilerini degerlendircem sagol

bakalim 1 ay daha zamanim var ,burda cok güzel kuaförler yok ,türkiye gibisi yok kas sac yönünde türkiyede cok güzel yapiyorlar,bilinmedik ara sokakda bir kuaföre gitsen burdakilerine 10 basar.

bakalim 1 ay daha zamanim var ,burda cok güzel kuaförler yok ,türkiye gibisi yok kas sac yönünde türkiyede cok güzel yapiyorlar,bilinmedik ara sokakda bir kuaföre gitsen burdakilerine 10 basar.

Al benden de o kadar. Profesyonel salonlar var onlar da birkac yuz dolar goden cikarmak gerekiyor, ben de kendim boyayip kesiyorum. Turkiyeye yakinda gitme ihtimaliniz varsa bekleyin derim.

bence çok açtırma istersen gölge yada balyajla başla çok seversen ve kullanabileceğine inanırsan zamanla açtırırsın rengini.tabi kuaförün fikride çok önemli işinin ehliyse ona güven bence.çünkü görmeden herkes bişey söyler ama saçı ,yüzü ve ten rengini birebir görmek lazım tabi kullanımtarzınıda bilmek lazım yani nasıl makyaj yaparsın (bazı kişiler sarıyla solgun görünüyor ve sürekli makyajlı dolaşıyor)birde sürekli kuaföre gitme şansın varmı(sarı bakım isteyen bir renktir) onun için balyaj düşünebilirsin dedim çünkü uçlara yapılıyor hem daha doğal duruyor hemde dipler uzasa bile kötü görünmüyor.bende 15 gün sonra platin sarısı düşünüyorum tabi daha önce kuaförümle görüşecem o taşıyabilirsin derse yaptıracam.Allahtan ben makyajsız solgun görünmüyorum yaşımıda büyütmüyor bu renk:))

ben platin degilde dogal yumusak bir sari çok istiyordum. tenim zuzum dan biraz daha açik ama isin kotu tarafi kaslarimin koyu olmasi bir de herkes sana koyu renk çok yakisio dio sari için kaslarimida boyatmam gerekecek saçlarimida surekli boyucam :S ama bazen o kadar çok istiyorum ki sarisin olmayi koyu renk saça fazla makyaj abartili duruo ve ben çok makyaj yapan biriyim ama cesaret edemiyorum tabikide denemeye

Bence yaptır acık bi ten rengin var ama sürekli makyaj yapman gerekecek yüz cok solu duruyor sarı sacta. Bende kapkara bişeydim yaptırsammı yaptırmasammı diye tereddütte kaldım aklımda kalacagına kafamda kalsın dedim yaptırdım simdi arkadaslarım ve cevremdekıler sarı senın rengin diyorlar

Koyu göz makyajı ile beraber sarışınlık sana yakışabilir hani şu gözü kocaman yapan japon tarzı makyajlar var ya dudakları çok uçuk pembeler ile fazla öne çıkarmayanlardan :)

Buğday tenli olduğun için sıcak sarı tonları sana yakışabilir. Ama bana sorarsan sen muhteşem bir "brunette"sin.. Yani kahverengi saçı çok az kişi senin kadar zerafetle taşır.. Bu halini çok beğendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…