Saç Bakım Ürünleri Bana sadece Sa ok hzl uzatan tek ey syleyin

X

xyz89

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi xyz89
herkes bırseylerden bahsedıyor kafam karıstı hangısını yapayım ben en hızlı uzatan tek bırsey soyleyınşutarafagitti

• Konu Sahibi xyz89
canım sanırım en etkilisi bu sitede okuyup uyguladığım turplu su.
cok uzun süre yapmadığım hatta nerdeyse hiç düzenli yapmadığım halde bariz bir biçimde uzadı saçlarım. pekçok şey kullandım ben en iyi etkiyi turplu su'dan gördüm..
dene bence.

• Konu Sahibi xyz89
denemedıgım sey kaldı mı dıye sor bı bakalıjm

• Konu Sahibi xyz89
Entele otu nedir acaba?

• Konu Sahibi xyz89
en hizlisi bence turplu su,
ben haftada bir kez kullanmama ragmen cok hizli uzadilar.

• Konu Sahibi xyz89
tek sey var oda turplu su ama en az haftada bir kullanman lazim.....

• Konu Sahibi xyz89
en hizlisi bence turplu su,
ben haftada bir kez kullanmama ragmen cok hizli uzadilar.
ne kadar zamanda kaç cm uzadı mesela canım ??

ben de bir süre kullandm ama pek yararını göremedim ( 15 gün boyunca 2gnde 1 kullandım.)

ya ben daha dün şu turplu suya başlıyım dedim sürdüm 1 saat beklettim banyomu yaptım aman aman saçım bir döküldüki sormayın normalinin 3 katı nerdeyse bir daha asla sürmem uzatacağım derken saçlardan olcam birde böle bişeyle karşılaşan oldumu hiç aranızda kızlar ben biotin hapına başladım içten beslemek daha sağlıklı ve kalıcı ie düşünüyorum

bende turplu suyun cok uzattıgına sahıt oldum bır kere denemıstım bırt kere olmasına ragmmen farkettı sankı bır anda boyu arttı

kızlar suanda kafamda turplu suyla beklemedeymmmm sonucu cokk merak ediyorum ama yumurtanın sarısı koyuluyomus ben kırdm içine direk bsy olurmu etkide azalma flnnnn??*?

turplu su nasıl kullanılıyor?? ben de saç uzatmaya karar verdim...salaklık ettim saçlarımı kestirdim pişmanım

bende kullandım birkaç defa ama pek etkisini gördüğümü söyleyemem bu saç yapısıyla ve beslenmeyle alakalı belkide benim saçlarım çok az uzar çok sinir şimdi medobiotine başladım birde hc saç yağı almayı düşünüyorum

ya entele otunu nerden bulabılırım yasak turkıyede dedılıer aktarlarda yok

böyle bir şey imkansız bir seferde hiç bişey uzatmaz saça kaynak yaptırdıysan o başka anında o uzatır:roflol:

NAHAHAAAA inanmayıınnn yalann hepsiii !!! 4 oldu 3 arkadas denedik denedik bi cm. bileee uzamadı !!! bu kadar olur yanii !! bosuna o iğrenç kokuyu 2 saat cekmeye bile deymezzz !! belli yerdeki güzellik salonlarınada sorduk öyle bişey olsaydı mucize olurdu dedilerr sallamasyon yanişakkıdı

aynen katılıyorum .....

meyork diye bir şey varmış google a yazın araştırın

ne kadar zamanda kaç cm uzadı mesela canım ??

ben de bir süre kullandm ama pek yararını göremedim ( 15 gün boyunca 2gnde 1 kullandım.)

15gunde etkı göstermez gıbıme gelıo.bı dönem bende kullnmstm ama dedıgın gıbı bundan bı nane olmaz deıp bırakmıstm sonra bı baktm kı saclarım uzamıs 2-3cm kdr 2ayda.ama benm saclarm 2ayda1 cm uzayan tıplerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…