Bana da bi yardm kzlar.

ferhatxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
9
0
40
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Benim bide bi sorunum var lütfen evli arkadaşlardan yardım bekliyorum eşimle ilişkiye giremiyorum yani bacaklarım çok kasılıyo önceden daha çok sıkardım kendimi hiç yanaştırmazdım bile ama 20 gündür 1 cm falan ama değdiği zaman o bölgeye canım çok yanıyo aklım çıkıyo sanki etim komple yırtılıyomuş gibi oluyor ve eşimi itiyorum.Zavallım çok sabrediyo bazen dayanamayıp canımı yakıyo ama o da cinselliğe çok düşkün napmam lazım onu kendimden soğutmak ta istemiyorum .Lütfen yardım edin napmalıyım ,bu durumu nasıl aşmalıyım,yada bildiğiniz krem jel vs.ilişkiyi kolaylaştıracak bişeyler varsa lütfen benimle paylaşın.:teselli:şimdiden çok teşekkür ediyoruma.s.

daha önce hiç ilişkiye girebildinizmi yani hiç olmadıysa vajinusmussunuz demekki:1hug:

hayır tam anlamıyla giremedim çok az yani 1 cm falan anca girebiliyo değdiği anda acayip canım acıyo ama eşimi istiyorum yapamıyorum

yani bi sakıncası varmı bilemiyorum ama bebe yağı falan kullansan..yinede bi araştır istersen..

kayganlaştırıcı jeller satılıyor eczanelerde.ilk etapta sen alışana kadar faydası olur.bende aynı senin gibi çok acı çekiyordum.ama biz başardık.bu aylarımızı aldı ama şimdi inan çok daha iyiyim.ha benim sorunum şimdi muayene olmada.onuda başardım mı tamamdır bu iş.

ilisiklilerimde bende zorlaniyodum cogu zaman aci cekiyodum esimin benden uzaklasmasindan korkuyodum cunku ben aci cekince oda tedirgin oluyodu geri cevirmek zorunda kaldigim zamanlarda oldu ama ne zaman dogum kontrol hapini biraktim rahatladim ama sizin farkli olabilir cunku tam bi iliski yasamamissiniz anladigim kadariyla

tamamenn psikolojikk canımm bunaa emin ol
aslındaa kendini rahat bıraktıktan sonraa hiçbişeyy hissetmiyonn

teşekkür ederim bana detek olduğunuz için.Kayganlaştırıcı jellerin ismini yazabilirseniz daha da mutlu olucam

hepinize çok teşekkür ederim bana destek olduğunuz içina.s.Şu kayganlaştırcı jellerin ismini yazarsanız çok mutlu olucam hepiniz öpüldünüz

X