Şampuan ve Saç Kremleri Bana da bi şampuan önerinn :(

Bademli Cikolata

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
848
306
kızlar ya bnm saçlarım ince telli ve gür... düzleştirici kullansam bile hemen kırılıyo.şu an da uzatma aşamasındayım :eek: bana bi şampuan önerin normalde blendax kullanıyorum. ama daha daha daha iyi bi şampuan istiyormmm :hulya: elidor kepek yapıyo kaşındırıyo :1no2: yardm edin banaaa bilmiyorumkismile

ben clear yag dengelendirici ve dove turunc kremi kullanıyorum çok memnunum ben şampuanın içindeki zararlı zararsız maddelere baktımda clearda zararlı maddeler çok az ve az köpürüyor..

reklamı olanların çok faydasını gördüysen onu bilemem :)) ama içinde sls yok ve ben çok faydasını gördüm

kesinlikle sarı renkli olan gliss öneririm.argan&shea yağı cell repair system yazıyor üzerinde.%85 e kadar daha az saç kırılması diye bir iddiaları var.ben ikinci defa aldım bu şampuanı ve aynı serinin saç maskesini.denizden saç boyasından saçlarım keçe gibi olmuştu, bunun sayesinde kurtardım saçlarımı.bazen aynı şampuanı kullanmaktan sıkılıp pembe renkli elseve uzun saçlar için olanını da kullanıyorum.o da güzeldir inci bilmem nesi vardı içinde sanırım.parlatıyor o da saçları.bu ikisini dönüşümlü olarak kullanıyorum yıllardır.ama ilk tercihin nedir diye sorsan gliss derim.

cnm ben john frieda nın düzleştirici serisini kullanıyorum saçların çok aşırı yıpranmış değilse düzleştirmeye pek gerek kalmıyor kremiyle birlikte kullnıyorum..

yukarıda da yazılmış bende sarı glıss derim onun saç kremını de kullanırsanız sarı oda çok memnun kalırsınız tarak akıp gider valla :KK66:

ben LUSH'tan rehab'ı önerebilirim. ince telli ve gür saçlarım, bolca boyaya ve ısıya maruz kaldılar. bi 15 cm kadar kestirecektim, uçları çok kötüydü çünkü, hem kırık, hem pütür pütür.. korkunçtu. lush'a gittim bi son umut olarak, bu şampuanı ve retread kremi önerdiler. uzun süre baska sac kremıyle kullandım, saçlarımı resmen 1 haftada kesilmekten kurtarıp sağlıklı güçlü yaptı. başka hiç bir markanın hiç bir şampuanında bunu görmedim. şimdi kendi kremiyle beraber kullanıyorum, 7-8 aydır kuaföre adım atmadım, saclarım hala çok saglıklı ve kestirmenin yakından bile geçmem. uzattıkca uzatıcam :)

X