bana bir yol gösterebilecek var mı ?

angel49

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2012
6
1
Kızlar merhaba,
Evimizde sadece eşimle ben oturuyoruz yabancı birileride girip çıkmıyo ama önceleri küçük miktarlarda sonra yüklü miktarda para kaybetmeye başladım.eşime sordum görmediğini almadığını söylüyor onada güveniyorum kuranı kerim üstüne el basıyo ama insanın aklına türlü türlü şeyler geliyo. Bir yakınım aramızı bozmak için 3harflilerin musallat olabileceğini söyledi ama bilemiyorum bu konuda bilgisi olan başına gelen varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Canım ya ben hiç öyle şeylere inanmam. Sanada tavsiyem bu tarz düşüncelere girme. Bir yerlere koyup unutmuşsundur. Kimsenin almadığına veya yolda falan düşürmediğine eminsen çıkar bir yerlerden.

Bilmiyorum ki canım evden çıkarmadım önceleri ufak tutarlar hep düşürüyorum yada harcayıp unutuyorum diyordum ama şimdi korkmaya başladım bi yandan herşey allahtan hayırlısı ise çıkar diyorum ama kafam çok takılıyor

kayıp paranın bulunması için dualar var ama şu anda bulamadım....sen internetten araştır bulursun.....birde paranın üstüne ayetel kürsi okuyarak korumaya al .....ayetel kürsi okumayı adet haline getir....İnşallah derdine çare bulursun...:KK24:

Aklına direkt onlar gelmesin Allah korusun öyle dusunmeyın dikkat dağınıklığı olmuştur her seyı onlara yorarsak ohoo...

Tövbe ya rabbim, yakınınız saçmalamış bence. Onlar olsa manevi olarak huzursuzluk verirler, en iyisi kuçuk kamera alın ve paranın olduğu yeri görecek şekilde koyun. İçiniz rahat etsin..

oy oy. forumda
Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyülerle ilgili konu açmak yasaktır.
konuyu kapatıyorum