bana bir sırınızı verin :)

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
24.326
45.719
....hayata dair bildiginiz ne varsa...
giyim kusam...yemek..makyaj...bakım...vs vs tecrubelerinizi bekliyorum
akliniza her ne geliyorsa, her hangi bir konuda
eminim ortaya cok güzel sonuclar ve bilgiler serilecek....

yok yaa dalgalı yazdım da bakma sen cidden sade hayat ı oku oraya çok şey yazdım kendi adıma bayağı pratik şeylr var ...

hımm o zaman o konulara eğil mutlaka çok zor kendi adıma konuşayım zor..... hatta burada da aradığım cevapları pek bulşamıyorum yalan yok

Tahta dişli tarak saçların elektriklenmesini önlüyor
yumurta çok tok tutuyor
birikmeden işleri yapmak az zaman alıyor
gibi gibi bir sürü şey..
Eminim bunlar sır değil herkes biliyor
Benim hayatımda da boşluk var ya asıl demek istediğim bu

evde kullanılan küçük sepetler kesinlikle evi çokkk çokkkk düzenli gösteriyor benim terlik sepetim bile var

Pek işe yarayacak bir bilgi değil de bir sırrımı paylaşayım ben de. Küçükken annem dişlerini fırçala diye tutturduğunda ve hiç de canım istemiyorsa " tamaaam " diyerekten gidip banyoda bir yere sürtüyodum diş fırçamı, dişlerimi fırçaladığımı sansın diye )

Bende yemeğini bitir diye baskı yaptıkları için pnlar mutfaktan çıktığından köfteleri balkondan aşağı atıyodum.Birkere çocuk aklı ketçaplı makarnayı sade makarna tenceresine dökmüşüm , kıyamet kopmuştu

Ooh ne güzel, aşağıdaki kediciklere ziyafet veriyormuşsunuz

Evet bu huyum değişmemiş ki hala bizim evde çok baharatlı hayvanlara zarar verecek şeyler haricinde asla yemek çöpe atılmaz.Genelde köpeklere(insanlar köpeklerden korkuyorlar ve onlar çöpe atlayıp kediler kadar rahat yemek bulamıyor diye) ve tabiki kedilere veririz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…