Bana bir hastane ve doktor lazım.....

gamur

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
96
1
Merhaba ben yeni aranıza katıldım şuan 16+4 günlük hamileyim ve hastane araştırmasına başladım bile istanbul anadolu yakası altıntepede oturuyorum ve hala malesef sabit bir doktorda edinemedim sizlerde bana yardımcı olursanız sevinirim iyi bir doktor ve güzel bir hastane arıyorum. Bu aşamalar en zoruymuş heryere güvenmek çok zor ayrıca doğum ücretleri hakkında bilgisi olan varmı çokmu erken bilmiyorum ama...

canım ben ist.pek fazla bilmiyorum ama madem anadolu yakasındasın sana medipol ve göztepe medicalpark hastanelerine bi bak derim ben medipolde bahar hanıma gidiyorum ama medikalpark hastanesinede bi bakıcam gidip netten bak ikisinede hangisi hoşuna giderse bi randevu al ve git bak hastaneye dr.una sana karşı ilgisine... fiyatlara gelince medipol normal ssk lı 1250 ytl sezeryan ssklı 2250 ytl idi ama düşmüş sanırım fiyatı 1800 ytl oolmuş medikalparkta ise normal ssklı 1000 ytl sezeryan ssklı 1750 ytl umarım işine yarara.s.a.s.a.s.

ben sze madem anadolu yakasında oturuyorsunuz size bnm çalıştığım ataşehir memorial hastanesi ni tavsıye ederim.kadın doğumcumuzn hastaya yaklaşımı oldukça iyi.
ıyı günler

ben Sze Madem Anadolu Yakasında Oturuyorsunuz Size Bnm çalıştığım Ataşehir Memorial Hastanesi Ni Tavsıye Ederim.kadın Doğumcumuzn Hastaya Yaklaşımı Oldukça Iyi.
ıyı Günler
Tam Olarak Faaliyete Girdimi Ki Orasi Bende Ataşehirdeyim Bazen Geçiyorum önünden Ayrica Doğum ücretleri Nasil Biraz Pahali Diye Biliyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…