Göz Makyajı bana bir çareeee kızlarrrrrrrrrrrr :(((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

saref

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
652
16
kızlar benim böyle bir sorunum var ya göz makyajı yapınca özellikle kalem çektiğim zaman böyle sanki sabah yeni kalktığın zaman çapak oluyo ya gözünde aynı öyle oluyo yaa :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

napıcam ben bilmiyorum bunun önüne nasıl geçicem bilmiyorum sürekli gözümü temizlemem gerekiyo boshayallersmile

herkesin böyle oluyordur sanırım ama önüne nasıl geçilir bilemiyorum valla :1no2:

siz nasıl yapıyorsunuz bana bir çareeee kaydirigubbakcemile5

valla ben herkezin öyle oldugunu sanmiyorum bende öyle birsey yok sahsen doktora gidin belkide kullandiginiz ürüne karsi alerjiniz vardir

hayır öyle bir alerjim yok fakat kalem içine çekince gözümün bir süre sonra çapaklanmış gibi oluyo...
kalemden dolayı öyle oluo diyolar ama bilemiyorum tabi :KK43:(

kalem markası nedir peki?onu bir yazarmısın? her markada aynı sonuç mu oluyor?bilmiyorumkismile

kalem markası nedir peki?onu bir yazarmısın? her markada aynı sonuç mu oluyor?bilmiyorumkismile

flormar kalemimin markası... ilk 1-2 saat olmuyo ama sonra oluyo yaaa :KK43:(
burada aşkito nickli arkadaşımızında öyle oluyomuş çapaklanma yani ...

bunun nasıl önüne geçilir bilmiyorum ama öfff :KK43:((

canım benim de göz pınarlarımda birikiyor siyah siyah mesela (siyah sürdüğümde)
snırım gözlerimizden kaynaklı. benim gözlerim çok hassas ve allerjim var. o yüzden olduğunu düşünüyorum

Benimde oluyor dove un dediği gibi.Ben sürekli temizliyorum.Herkeste oluyor bence çünkü kimi görsem öyle..Ama hoş değil..

ya evet hiç hoş değil yaaaa ne öyle çapaklanmış gibi oluyokafamçokkarıştı

ama herhalde buna yapacak bişey yok yaaa boshayallersmile

kızlar göz kalemi kullanacağınıza rastık kullanın bence hem sürmesi kolay gözede rahat sürülüyor ,göze zarar vermiyor hemde baya bi gidiyor tavsiye ederim

X