Bana bir akıl verin

Mracledm

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2020
10
3
Merhaba
Onu 4 yildir taniyorum ayni is yerindeydik. Simdi uzman cavus dogu gorevinde. Uzman cavus olmadan once surekli gorusurduk hatta ona karsi hislerim vardi hatta belki karsilikliydi o zaman icin. Gitmeden once surekli gorusurduk gittigi gunden beride hergun ariyor goruntulu konusuyoruz surekli bir hediye aliyor cicek gonderiyor ailesi ile ilgili kimsenin bilmediklerini benimle paylasiyor bir derdim oldugunda kendi derdi gibi sahipleniyor ne zaman sıkışsam yetisiyor. İzine geldiginde yapabilecegimiz bircok plan kurmus kafasinda tatil köyünden rezervasyon yaptirmis ama arkadas oldugumuzu dile getiriyor sonra hayatima birini almis gibi yemledigimde sinirlendi konusmadi gunlerce lutfen fikir verirmisiniz insan arkadas gordugu birine bunlari yaparmi?

Yapmaz tabikide sen arkadaşı olarak bi sevgilisi olduğunda hesap sorama diye öyle demiş ayrıca kısıtlanmamak için yani seninle vakit geçiriyo şu anda arkadaşsanız arkadaş gibi davran bakalım zırt pırt aramasın ararsa açma veya başbaşa tatile gitme arkadaşsınız ya hani. Ve bu kafada biriylede sevgili olmak için uğraşma zaten

Yapmaz tabikide sen arkadaşı olarak bi sevgilisi olduğunda hesap sorama diye öyle demiş ayrıca kısıtlanmamak için yani seninle vakit geçiriyo şu anda arkadaşsanız arkadaş gibi davran bakalım zırt pırt aramasın ararsa açma veya başbaşa tatile gitme arkadaşsınız ya hani. Ve bu kafada biriylede sevgili olmak için uğraşma zaten
Evet aslinda haklisin ama suan ameliyatli dikisleri var dun geldi izine geldigi gibi o halde yanima geldi gercekten kafami cok karistiriyor

X