Şampuan ve Saç Kremleri Bana bi şampuan önersenizz :((

Bademli Cikolata

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
848
306
Kızlar ya benim saçlarım tam belimde olmasa da 4 parmak falan uzun ve kepeklenmeye başladı. normalde blendax kullanıyorum ama artık işe yaramıyooo Yıkadıktan sonra bi kaç gün kepek ve kaşıntı olmuyo ama 3 günü geçince hemen yağlanıyo ve kepeklenmeye başlıyoo Kalın telli ve gür saçlıyım. Bana bi şampuan önerseniz hiç fena olmıcak Çok uzun süre aynı şampuanı kullanınca ters tepki mi yaptı ne

aynen benimde senin gibi oluyor benimde saçlarım gür ve sık kendimi bildim bileli kepek problemim var.
ama benimki fena kepekleniyor özellkile alnımın yukarısı (
hiç bir sampuan işe yaramıyor dönem dönem oluyor dönem dönem geçiyor.su sıralar gene olmaya başladı.
yazın bende hiç kepek hiç olmaz hergün yıkandığım için sanırım sanırım.
doktora gideceğim en kısa zamanda

Son düzenleme:
bnde de bi ara olmuştu ufak çapta kepek sorunu..
ben loreal elseve kullanmaya başladım ayrıca saçlarım çok kabarır elektriklenirdi..
elseveden sonra parlayıp canlılaştı kabarmadı kepek sorunumda yok oldu..

Normal kullandiginiz sampuanin haricinde birde nizoral yada ketoral gibi medikal sampuanda kullanin haftada 3 kere yikiyorsaniz sacinizi birinde nizoral kullanin

benim saçlarımda yağlı, bir dönem döküldü ve saç diplerimde sivilceler çıktı.Hem hassasiyet hemde sivilce yaraları çok kötüydü.:18:eşim doktor dermatolog arkadaşı Kelual DS verdi eczanelerdd satılıyor Ducray marka.Sebaroik dermatit dedi .Muhteşem hem kaşıntıyı aldı hem hassasiyeti sivilceler geçti saç dökülmem durdu.Medikal bir şampuan ve inanılmaz yumuşattı saçımı.Kür şeklinde uygulanıyor.Hassasiyet geçince aynı marka Elution kullanıyorsun.Eczacıya danışın derim

komili zeytinyağlı ve papatyalı aldım,incetelli saçlar için..kremsiz,ben krem kullanmıyorum zaten..güzel gibi,bakalım gelişmeleri yazarım artık kızlar..
inşallah iyi gelir..bıktım şampuan değiştirmekten..

bendede ayni sorun vardi ama benimki aninda kepekleniyodu önce almanyanin suyundan olsa gerek diye düsündüm cünkü izindeyken kepek sorunum hic olmuyodu..
kuzenimdede ayni sorun vardi (sülalece gür ve sIk sacliyiz :) ) ve pantene pro v kepeklere karsi olanini aldim kac ay oldu hala onu kullaniyorum hicbir sIkIntIm yok Allaha sükür. sanada tavsiye ederim.

bnde de bi ara olmuştu ufak çapta kepek sorunu..
ben loreal elseve kullanmaya başladım ayrıca saçlarım çok kabarır elektriklenirdi..
elseveden sonra parlayıp canlılaştı kabarmadı kepek sorunumda yok oldu..

benim de saçımda kepek var ve hep elektriklenir cidden elseve kullandıktan sonra o akdar da kabarmadığını fark ettim basna da öyle geliyor acaba diyordum. Elseve arı sütlü şampuanı kullanıyorum ben çok memnunum 3 aydır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…