Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bana Bi Öneride Bulunurmusunuz Lütfen ....

Gamze_Belinay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
2.529
1.907
Merhaba size bişi danışmam lazım acil tarafından.. Göz Altı kapatıcısı olarak "make up concealer ph0645 " kullanıyorum yani bunu $image.jpg tabi yanında özel fırçasını ve tampon yapmak iyice yedirmek için sünger setinide aldım , marmara forumdaki m.a.c mağzasına gittim ve deneyerek aldım bu ürünü ilk önce turuncu rengi sonra yeşil ve sonrada ten rengime uygun olanı sürüyorum öyle yaptılar çünkü ordaki makyözlerde fakat sanırım baz sürdüler altınaki orda böyle birşey olmamıştı.. Anlamadımki bennn :44: üründen memnunum güzel kapatıyor fakat bu ürünü göz kapağımada sürüyorum sürmek zorundayım tam olarak eşit kapatsın diye.. Fakat göz kapağımda bu ürünü sürünce çizgilenme toplanma oluyor ve kötü görüntü sağlıyor bunun için yani göz altı kapatıcısı sürmeden önce baz kullansam bi faydası olurmu nedersiniz yada ne önerirsiniz?? Birde Önce Kapatıcımı sürüp sonra fondötenimi sürüyorum ben bu doğrumu??

bence önce her zaman fondotenle yuzunun heryerini kapat morlukların cok fazlaysa hafif bi kapatma uygula oraya fondotenden sonra kapatıcı uygula göz kapagınada yaglı bazlı olmayan bi göz kremi kallanarak çözeblrsn bence :)

canım bu arada ben bunu macde daha önce hiç görmedim marmara forumda mac mi açılmış ayrıca? fiyatı ne kadar bide:KK1:

X