Göz Makyajı Bana Bi Öneride Bulunup Yardımcı Olurmusunuzzz??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Gamze_Belinay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
2.529
1.907
Merhaba size bişi danışmam lazım acil tarafından.. Göz Altı kapatıcısı olarak "make up concealer ph0645 " yani bunu $image.jpg kullanıyorum tabi yanında özel fırçasını ve tampon yapmak iyice yedirmek için sünger setinide aldım , üründen memnunum güzel kapatıyor fakat bu ürünü göz kapağımada sürüyorum sürmek zorundayım tam olarak eşit kapatsın diye.. Fakat göz kapağımda bu ürünü sürünce çizgilenme toplanma oluyor ve kötü görüntü sağlıyor :44: bunun için yani göz altı kapatıcısı sürmeden önce baz kullansam bi faydası olurmu nedersiniz yada ne önerirsiniz?? Birde Önce Kapatıcımı sürüp sonra fondötenimi sürüyorum ben bu doğrumu??

Son düzenleme:
Merhaba sana bişi danışmam lazım acil tarafından.. Göz Altı kapatıcısı olarak "make up concealer ph0645 " yani bunu Eki Görüntüle 273542 kullanıyorum tabi yanında özel fırçasını ve tampon yapmak iyice yedirmek için sünger setinide aldım , üründen memnunum güzel kapatıyor fakat bu ürünü göz kapağımada sürüyorum sürmek zorundayım tam olarak eşit kapatsın diye.. Fakat göz kapağımda bu ürünü sürünce çizgilenme toplanma oluyor ve kötü görüntü sağlıyor :44: bunun için yani göz altı kapatıcısı sürmeden önce baz kullansam bi faydası olurmu nedersiniz yada ne önerirsiniz??

kuzum güle güle kullan öncelikle..

ben şöyle biliyorum kapatıcı yağlı olmamalı yoksa torbacık ve kötü görüntü yapıyormuş.yani bi videoda izlemiştim.
belki topak topak ondanmı oluyor veya çokmu sürüyorsun.
jel tarzında böle hafif olanları varmış bunların

kuzum güle güle kullan öncelikle..

ben şöyle biliyorum kapatıcı yağlı olmamalı yoksa torbacık ve kötü görüntü yapıyormuş.yani bi videoda izlemiştim.
belki topak topak ondanmı oluyor veya çokmu sürüyorsun.
jel tarzında böle hafif olanları varmış bunların

yok kuzum yaa çok sürmüyorum, marmara forumdaki m.a.c mağzasına gittim ve deneyerek aldım bu ürünü ilk önce turuncu rengi sonra yeşil ve sonrada ten rengime uygun olanı sürüyorum öyle yaptılar çünkü ordaki makyözlerde fakat sanırım baz sürdüler altınaki orda böyle birşey olmamıştı.. Anlamadımki bennn:26:

ben maybelline in sıvı olanını kullanıyorum çok memnunum. $Büşhh2372.jpg $Büşhh2372.jpg maybelline affınıtone dedğiniz problemleri hiç yaşamadım.

hayır onu denemedim canım.. bana bu ürün daha iyi geldi çünkü çok güzel kapattı memnunum yanii ama şu göz kapağımdaki dediğim olay canımı sıktı işte..

pudra sur sekerım.
tamamen engelemese bıle o cızgılenmeyı engellıyo.
hafıf pudra kapatıcı ve ustune gene pudra suruyorum ben.
fondoton kullanmıyorum o konuda bısey dıyemıcem ama tavsıyem bu sekılde:KK34:

evet canım marmara forumdaki m.a.c mağzasına gittim makyajsız bir şekilde derdimi anlattım ordaki makyözlere ve onlarda beni bir güzel koltuğa oturttular denediler ve kesinlikle bu ürünü tereddütsüz aldım.. gitmelisin ve denemelisin derim..

Mac cosmetics'in böyle bir ürünü yok, keşke dürüst olsanız ve insanları yanlış yönlendirmeseniz. Fotoğraftaki ürün "make up studio" markasına ait concealer paletidir.

bakın ne yazmışım ben en baştaa ""make up concealer ph0645 " Lütfen polemik yaratmayın varsa öneriniz bilginiz soruma cevap verin...

evet canım marmara forumdaki m.a.c mağzasına gittim makyajsız bir şekilde derdimi anlattım ordaki makyözlere ve onlarda beni bir güzel koltuğa oturttular denediler ve kesinlikle bu ürünü tereddütsüz aldım.. gitmelisin ve denemelisin derim..

Marmara forumdaki m.a.c mağazasından aldım demiştiniz. Daha komik duruma düşmeyin lütfen

demekki şaşırmışım.. amaınız ne anlamıyorumkiii?? sorumun en üst kısmındaki ilk yere bakın make-up yazmışım.. siz soru sorduğunuzda demekki o an başka şeyle uğraşırken sizede evet demişim nevar yani bunda uzatmakta??

X