baloncuklarrrr...

emirhan26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
94
0
merhaba kızlar,
oğluşum yaklaşık 1 aydır özellikle son günlerde daha çok ağzından baloncuklar yapıyor.tükürükler dudakların etrafında epeyce çok.acaba diş mi çıkaracağız yada ne olabilir.Diş için çok erken değil mi):1shok::1shok::ecrin_bebek:

canım kaç aylık bebeğin.benimkide baloncuklar çıkarmaya başladı ama sadece kucağıma aldığım zamanlarda oluyo, midesine baskı alıyo sanırım. 4 - 4.5 aydan önce başlamaz diye biliyorum diş çıkarmaya.

Canım benim oğlumda 3 aylık aynı senin dedeğin gibi baloncuk çıkartıyor bizde şüphelendik. bebeğim dergisinde de 3 aylık ken başlayabilir yazıyor heralde ön çalışma bu.

2-3 aylık bebeklerde tükürük bezleri fazla çalışırmış normal bir durummuş diş çıkarmaya yormayın yazıyordu nette benim kızımda yapıyor çok komik görünüyor o halde :))

benim oğlumda baloncuklar çıkartıyor özellikle eve gelen misafirlerin kucağında yapıyor milletin yüzüne üflemeye çalışıyor şimdiden yaramazlığa başladı...:):)

benim kızım akşam gelince babasına yapıyor. ağzında bir sürü baloncuk yapıp o baloncukları babasının suratına bırakıveriyor...heheheeee

tatlışkom 3 aylık eğer diş çıkarırsa bence çok erken allah cümlemizinkine sağlıklı uzun hayırlı ömürler versin inşallah kuzularım benim....Teyzeci yer hepçini onlarınnnnnn

canım ben ablama sordum o ebe nörolojik gelişiminin iyi olduğunun gösrergesiymiş ne kadr erken baloncuk o kadar zeki cocuk anlican

canım ben ablama sordum o ebe nörolojik gelişiminin iyi olduğunun gösrergesiymiş ne kadr erken baloncuk o kadar zeki cocuk anlican

bende bugün doktora sordum
tükürük bezleri çalışmaya başlıyomuş bu dönemde
normalmiş yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…