baloncuklarrrr...

emirhan26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
94
0
merhaba kızlar,
oğluşum yaklaşık 1 aydır özellikle son günlerde daha çok ağzından baloncuklar yapıyor.tükürükler dudakların etrafında epeyce çok.acaba diş mi çıkaracağız yada ne olabilir.Diş için çok erken değil mi):1shok::1shok::ecrin_bebek:

canım kaç aylık bebeğin.benimkide baloncuklar çıkarmaya başladı ama sadece kucağıma aldığım zamanlarda oluyo, midesine baskı alıyo sanırım. 4 - 4.5 aydan önce başlamaz diye biliyorum diş çıkarmaya.

Canım benim oğlumda 3 aylık aynı senin dedeğin gibi baloncuk çıkartıyor bizde şüphelendik. bebeğim dergisinde de 3 aylık ken başlayabilir yazıyor heralde ön çalışma bu.

2-3 aylık bebeklerde tükürük bezleri fazla çalışırmış normal bir durummuş diş çıkarmaya yormayın yazıyordu nette benim kızımda yapıyor çok komik görünüyor o halde :))

benim oğlumda baloncuklar çıkartıyor özellikle eve gelen misafirlerin kucağında yapıyor milletin yüzüne üflemeye çalışıyor şimdiden yaramazlığa başladı...:):)

benim kızım akşam gelince babasına yapıyor. ağzında bir sürü baloncuk yapıp o baloncukları babasının suratına bırakıveriyor...heheheeee

tatlışkom 3 aylık eğer diş çıkarırsa bence çok erken:KK43: allah cümlemizinkine sağlıklı uzun hayırlı ömürler versin inşallah kuzularım benim....Teyzeci yer hepçini onlarınnnnnn

canım ben ablama sordum o ebe nörolojik gelişiminin iyi olduğunun gösrergesiymiş ne kadr erken baloncuk o kadar zeki cocuk anlican

canım ben ablama sordum o ebe nörolojik gelişiminin iyi olduğunun gösrergesiymiş ne kadr erken baloncuk o kadar zeki cocuk anlican

bende bugün doktora sordum
tükürük bezleri çalışmaya başlıyomuş bu dönemde
normalmiş yani.

X