Balıkesir'de doktor tavsiyesi

pitircik80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
2
0
Arkadaşlar Balıkesir'de oturuyorum. Bebek düşünüyoruz tavsiye edebileceğiniz bir kadın doğumcu var mı? Bayan olursa daha iyi olur.

merhaba canım bende balıkesirliyim daha öncede burada belirtmiştim ben 20 haftalık hamileyim ve alaatin kaçara gidiyorum sanada tavsiye ederim işinin uzmanı ve doktordan çok arkadaş gibi,tabi tercih senin ben daha önce başka doktorada gittim hiç memnun kalmadım araştır derim siteside var istersen bir bak canım....

merhaba canım bende balıkesirliyim daha öncede burada belirtmiştim ben 20 haftalık hamileyim ve alaatin kaçara gidiyorum sanada tavsiye ederim işinin uzmanı ve doktordan çok arkadaş gibi,tabi tercih senin ben daha önce başka doktorada gittim hiç memnun kalmadım araştır derim siteside var istersen bir bak canım....

Çok teşekkür ediyorum canım, senin yazını okudum. Gel de eşime anlat işte illa tutturdu bayana gideceksin yoksa hiç gitme diye, ne yapacağımı şaşırdım. Bayan deyince de fazla seçim şansı olmuyor. Önceden kime gitmiştin? Özelden yazabilirmisin bana..Bu arada sağlıkla bebişini kucağına al inşallah...

bende sana zafer çankırıyı tavsiye ediyorum gerçekten uzman bir doktor en ince ayrıntısına kadar ne var ne yoksa buluyor ailecek gidipte memnun kaldıgımız bir doktor ama eşin illaki kadın diyorsa ozaman komşumuz lütfiye kaçan soyadından pek emin degilim ama bir araştır soy ismini bayandan memnundu

Çok teşekkür ediyorum canım, senin yazını okudum. Gel de eşime anlat işte illa tutturdu bayana gideceksin yoksa hiç gitme diye, ne yapacağımı şaşırdım. Bayan deyince de fazla seçim şansı olmuyor. Önceden kime gitmiştin? Özelden yazabilirmisin bana..Bu arada sağlıkla bebişini kucağına al inşallah...

merhaba canım.benım esimde bayan doktor dıye tutturmustu baktı ondan fayda yok.sımdı alaattın beye gıdıyorum ve tavsıye ederım...

X