Balıkesirde bildiğiniz önereceğiniz otel ??

blackanqel90

Önemli Olan Poz Değil, O Anki Mutluluktur..
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
2.974
1.380
Arkadaşlar erken rezervasyon yaptıracagız şimdiden aramaya başladık. Fethiye düşünmüştük ama zaten 4 günlük balayımızın yarısını yolda geçirmek istemiyorum.Aklımdaki yer balıkesir eylül 23 te gideceğiz resımlere baktıgımda heryer çok güzel ama kimi kötu kimi iyi demiş ://

Buda kafamı karıştırdı sizin bildigğiniz yada yakınlarınızdan duydugunuz biyerler varmı herşey dahil olanlar önceliğimiz ama yarım pansıyonlarıda düşünebiliriz.Deniz çok mühim değil havuz yeterli :p Erdek harici diğer tüm ilçelerinde olabılır.Lütfen bılenler fıkırlerını yazsın.Pişman olacagım bir balayı geçirmeyi hiç istemıyorum :KK43:

Bu arada br tane bulduk Turban akçay güzel biyere benziyor ama bilemedik..Çok çok fikirleriniz lazımm

turban fena değıl.
illa akçay dıyorsan öge var, havuzu küçük ama denıze sıfır
ayrıca kordonun ıçınde

Güre saruhan otelı var, akçaya dolmuş ıle 15 dk mesafe de
Adrına otel güre de aynı şekılde akçaya çok yakın ve çok güzel balayı ıçın uygun olur bence

şımdı ışe gıtmem lazım, sorun olursa bır akçaylı olarak seve seve cevaplarım :KK1:

turban fena değıl.
ayrıca kordonun ıçınde

Adrına otel güre de aynı şekılde akçaya çok yakın ve çok güzel balayı ıçın uygun olur bence

şımdı ışe gıtmem lazım, sorun olursa bır akçaylı olarak seve seve cevaplarım :KK1:

Ordan birini görmek ne kadar güzel :)) Turban şuan en uygun olanı gibi gelıyor. Fiyat olarak turbana yakın bişeyler arıyoruz. İlla akçay olması gereklidegıl balıkesir olsa yeterli ^^

ılla havuz şart mı canım?
değılse pansıyon önereyım
akçayımızın denızı süper ne yapcaksın havuzu :KK1:

Denize gırmeyı çok tercıh etmıyorum ben onun için havuz sart gibi birşey :) Yarın görüşecegiz bakalım turban akcay aklımıza yattı edremitteymiş sanırım.Fiyatıda çok iyi eylul ayı için kişi bası 52 tl gecelıgı tam pansıyonmuş.Deneyıp görucez sanırım

Son düzenleme:
turban fena değıl.
ayrıca kordonun ıçınde

canım burhaniye de de önerebilecegn biyerler varmı acepp :KK49:

geleli hayli oldu ama yorumlayım hemen anca aklıma geldi :KK52:
Turban ı begenmedım pek açıkcası gözume hiç hoş gelmedi geç gıttıgımızden mecburen bir gece kaldık.Pansıyon tarzı hoşumuza gıtmedı.Ertesi sabah kahvaltı dahi etmeden direk sarımsaklıya geçtik zeytinci olivera resort burda kaldık.Zamanımız olsaydı dahada çok kalırdık.Eylül ayında oldugu için fiyatları gayet makul hersey dahıl sınırsız içki v.s harıkaydı. Personelleride gerçekten alakalı ve guıleryuzlulerdı.Yemekleri odaları havuz ve denızıde mukemmeldi.

X