Rüya Yorumları Balık

keryneia

Başlangıç:63,4 Hedef:55 Güncel:56,5
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
8.388
7.460
40
Arkadaslar gecenlerde bir ruya gordum oyle boyle degil. Ruyamda farkli bi ortamdaydim ve birisine gitmistim. Gittigim yerde ise her yer balikla doluydu, o kadar coklardi ki adim aticak yer bulamiyordum. Yetmemis gibi birde yerler islakti (baliklar olmesinler diye) gordugum baliklarin hepsi canliydi bu arada. Ufak ufak goller vardi baliklar arada oraya girip cikiyolardi.. ayrica nereye elimi atsam elime 4 5 tane birden balik geliyodu ve derken uyandim..

arkadaşım balık görmek kısmetmiş:smiley-cool:senin için baktım netten..birde sen çok balık görmüşsün umarım kısmeti bol bir hayatın olurkaydirigubbakcemile3

valla ne zaman dara dussem, ya is buluyorum yada para kazanicak ufak tefek is ayarliyorum.. azimliyim sanirim, ve mukafatinida er yada gec aliyorum.. bu anlamda ruya falim kesinlikle benimle ortusuyor. ama benim hislerim daha farkli, farkli bi ortama girip hic beklemedigim bi degisim yasiyacagim buda parasal ve is yonunde olucak. kendimi buna sartlandirdim bu ruyadan sonra, olmazsa oldururuz :p

Insan yeterki istesin yapamayacagi sey yok :lepi:

valla ne zaman dara dussem, ya is buluyorum yada para kazanicak ufak tefek is ayarliyorum.. azimliyim sanirim, ve mukafatinida er yada gec aliyorum.. bu anlamda ruya falim kesinlikle benimle ortusuyor. ama benim hislerim daha farkli, farkli bi ortama girip hic beklemedigim bi degisim yasiyacagim buda parasal ve is yonunde olucak. kendimi buna sartlandirdim bu ruyadan sonra, olmazsa oldururuz :p

Insan yeterki istesin yapamayacagi sey yok :lepi:

insallah istedigin gibi olur:KK1:

X