Balık tutan bayan bir ben miyim :)

sibelcandoruk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2010
1
1
KK'nü sessizce takip ediyorum oldukça uzun zamandır, baktım ki kendimden siteye katabileceğim keyifli bir hobim var, onu paylaşayım dedim :KK3:

Küçükken 1-2 kez babamla balığa gitmişliğim var, o zamanlar çok sıkıcı gelirdi ama sonra yaş büyüdü, arkadaşlarla balık avı organizasyonlarına katılır oldum sonra da bir baktım olta elime yapışmış, baya da yakışmış :)

Demeyin öyle "ıyyy balık mııı" diye, hem keyifli hem de çok güzel oltalar da var :)

Bulabilsem ben de alıcam şu cicilerden :):KK62:
pink-fishing-rod-and-reel-1.gif

!B7U)m7QEWk~$(KGrHqZ,!jQEzL!vJu2oBMz1CJ3(-w~~_35.JPG

pinky.jpg

:KK24:

kimse yazmamış :) ben de çok seviyorum balık tutmayı ama pek becerebildiğim söylenemez.. yani uzağa atamıyorum oltayı kenardan sallıyorum anca :) eklediklerin güzelmiş ama gerçekten :)

ben hiç denemedim uzaktan bakınca sanki böle beklemekten sıkılırım afakanlar basar gibi geliyo
ama özendim şimdi ilk fırsatta alıcam oltayı elime

ben hiç denemedim uzaktan bakınca sanki böle beklemekten sıkılırım afakanlar basar gibi geliyo
ama özendim şimdi ilk fırsatta alıcam oltayı elime

inan sıkılmıyor insan, balık geldi mi geliyo mu, sanki geldi gibi, bi çekiyim bakayım derken vakit nasıl geçiyor anlamıyorsun. yorucu biraz ama oltayı bırakınca anlıyorsun ancak yorulduğunu :)

KK'nü sessizce takip ediyorum oldukça uzun zamandır, baktım ki kendimden siteye katabileceğim keyifli bir hobim var, onu paylaşayım dedim :KK3:

Küçükken 1-2 kez babamla balığa gitmişliğim var, o zamanlar çok sıkıcı gelirdi ama sonra yaş büyüdü, arkadaşlarla balık avı organizasyonlarına katılır oldum sonra da bir baktım olta elime yapışmış, baya da yakışmış :)

Demeyin öyle "ıyyy balık mııı" diye, hem keyifli hem de çok güzel oltalar da var :)

Bulabilsem ben de alıcam şu cicilerden :):KK62:
pink-fishing-rod-and-reel-1.gif

!B7U)m7QEWk~$(KGrHqZ,!jQEzL!vJu2oBMz1CJ3(-w~~_35.JPG

pinky.jpg

:KK24:

Bayıldım bunlaraaaa bende kocuşla balık tutmaya gidiyorum, herekeye yada kartal sahiline...

bende 2 gün önce ilk kez hayatımda balık tuttum... eğlenceli ama balıkların kovanın içinde can çekşimesi çok kötüydü ya :KK43: oturup ağlıcaktım resmen:KK43:

ama biz tekneden tuttuk kkkkkkkkkkiyle :) tam 2 kilo istavrit :) fırsat buldukça tutucam artık :)

Son düzenleme:
bende balık tutmayı çok seviyorum ama öyle pek tutamıyorum. anca ara sıra istanbula gittiğimde denk gelirse gidiyorum. gercekten çok keyifli. hele oltaya balık geldimi insan daha bi hevesle atıyo oltayı.:KK1:

Fırsat buldukça giderim balığa. Ama benim süslü takımlarım yok. Oltamı kendim hazırlıyorum. Misina iğne ve kurşunu alıp tutacağım yere göre olta hazırlıyorum. Daha sağlam oluyor. Uzunluğu ayarlama şansım oluyor.

hep istemişimdir böyle kamp yapabilceğim bir yer ve yakın bir balık tutacağım deniz yada büyük bir göl falan böyle yerler biliyomusunuz kızlar nerelerde balık tutuyorsunuz

bende tutumasını severım bide nasipliyimdir kocaman kocaman gelir :) denize acıldıgımızda kayıkla yani..

denize acılmadan önce hangi balık tuutlcaksa onun kancaları mısınaya baglanır olta yerıne A seklınde bi tahtaya dolanır. 2.5m boyunca kucuk bi kayıgımız var.. karadenzin sularında Allah ogunluk nasibimizde ne varsa tutup akşamada yeriz.. :) hem taze balıgın tadıda bı baska oluyor yani.. :KK56: oruc oruc canım nası cektiyaaa

En büyük hobim balık tutmaktır. Tazlı suda ve denizde çok tutmuşluğum vardır saatlerce tutsam sıkılmam yani o derece :KK9:

Bende çok keyif alırım hele istavrit 5 li 6 lı geldi mi ohhh değmeyin keyfimeee :KK9::KK9::KK9::KK9:

Eşim tam bir balık tutkunudur tutmaya bayılır oğlumdan önce kayıkla da açılırdık ama ben şuan sadece arada bir sahilden tutabiliyorum oğlum 18 aylık çok imkanım olmuyor gitmeye :KK43:(

Ama eşim maşallah geceden gider eşkine ye sabaha kadar gelmez palamut için çok emek verdi bu aralar ama tutamadılar :KK9::KK9:

Çok tatlı. Bir defa başkasının oltasından denedim ama çöp çıktı şansıma, daha da denemedim.
Hevesli değilim aslında ama ilerde olursam, kendime olta alıp tutacağım. ^^

balık tutmak hoştur da vakit ister.)
o da bayanlar da pek olmayan birşey..

vakit gerektiren hobiler genelde erkeklere göre.vakitleri çok hobi için erkeklerin yoksa da yaratırlar onlar:)

geçen akşam eşimle gittik çinekop sarı kanat alırız diye ama 4 saatin sonunda elimiz boş döndük çok sıkıldım ya bu balıklar istavrit gibi değil atıyorsun oltayı bekliyorsun istavritte at çek yaza kaldı benim balık hevesimmm

X