balık model gelinliğimi çok uyguna satacağım

tutawua

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2010
985
171
Gelinliğimi çok beğenerek giydim 36 beden ve boy 1.65. Fiziği yakın arkadaşlarla özelden görüşelim. Gerçekten işinize ve cebinize yarasın istiyorum:) Hem de çok şık ve değişik bir gelinlik. Tek sıkıntısı balık model ve mat saten kumaşı kalın olduğundan oturulmuyor. Zaten o kadar oynadım ki oturmama gerek de kalmamıştı nikahımız önceden olmuştu. Bu durumu sorun etmeyecek ilgilenen arkadaşlar özelden yazabilirler. Gelinliğimi 1.5 yıl önce 2200e diktirdim. Oturulmadığı ve kuru temizlemesine yaptıramadığım için çok uyguna satacağım.
Eki Görüntüle 1511230

Son düzenleme:
Siz akşam mesaj atansınız galiba:) Telden görüşmeye devam:)

Kızlar gelinliğimi 500tl gibi uygun bir fiyata sattım. Arkadaşlarımın da satılık gelinlikleri var bana özelden ulaşsın arayan varsa.

Malesef alan arkadaşa olmadığından gelinliğim tekrar satışta. Yanında gelinlik çorabı hediyemdir.

Bende gelinlik bakıyorum, Fransız güpür tarzı tarlatansız, elbise gibi. Ama az mıtahassıp olmalı. Straplez olmas mesela, düşük kol gibi, göğsüde dekolteli olmamalı. Varmı satmayı düşünen..

Ben gelinlik alıcm.düğüne az kaldı.bi kaç kişiyle görüştüm dönüş olmadı.arkadaşınız varsa satan bana ne olur yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…