Balık kokusu 🤮🤮

Misisipili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
700
346
Kızlar spiral taktırmıştım 3 4 ay önce bu arada 1 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum spirali çıkarttırıcam diye. 1 aydır kanamam hiç kesilmedi tekrar regl olucam 1 hafta içinde. İğrenç bir akıntım da var balık gibi kokuyo var mı başına gelen

Enfeksiyon var gibi balik kokulu olan bakterial vaginosis diye biliyorum hatta mutlaka bir doktora gorunmelisiniz.
Ben yurtdisindayim burada onun icin ayri bir jel formunda fitil var onu veriyor doktorlar , turkiyede ne veriyolar bilmiyorum

Enfeksiyon var gibi balik kokulu olan bakterial vaginosis diye biliyorum hatta mutlaka bir doktora gorunmelisiniz.
Ben yurtdisindayim burada onun icin ayri bir jel formunda fitil var onu veriyor doktorlar , turkiyede ne veriyolar bilmiyorum
Gidicem zaten bebeğim var bi türlü denk getirip gidemedim koku bugün başladı çok berbat birşey randevular da 13 mayıstan önce yok bakmıyolar da randevusuz inşallah daha kötü olmaz

Çare buldunuz mu ya? aynı durumu yaşıyorum çok ama çok rahatsızım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…