Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık burcu erkeğiyle ilgili olarak ..

begumsakin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
17
1
Merhabalar ablalarım dostlarım :))) ben öğrenciyim 17 yaşındayım . Balık burcuyum aynı zamanda . Balık burcu kadınlarını çok iyi anlıyorum öyle olduğumdan . Çok duygusalız , sevgi ilgi ve şefkat bekleriz , eğlenceliyizdir , dost canlısıyızdır bunlar tabiiki iyi taraflarımız . Gelelim balık burcu erkeklerine . En başta balık burcu oldugumdan bana benzeyebileceklerini düünmüştüm fakat galiba bayağı farklı . Ben birisinden hoşlanıyorum yaklasık 3-4 aydır . Kendisi balık burcu . Bir genç için Çok sessiz , çok sakin , elinde kalem bir şeyler karalayıp sürekli düşünceler içerisinde olan , konustugunuz zaman en basta soğuk diyebileceğiniz fakat sonra bağımlılık yaratan bir tip . Sanırım burcun ortak özelliği . Kesinlikle " zarif " bir erkek .. yanlıs okumadınız .. Peki ben bu konuda bilgili , tecrübeli olan arkadaşlara soruyorum sizce bir balık erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? koruyucu mu davranır , konusamaz utanır susar mı , yoksa tam tersi konusmaya mı cabalar acaba .. Anlaması gerçekten zor bir insan . Sürekli yanyana olduğum halde , onun hakkında 3 cümleden fazla bir şey söyleyemeyecğim biri .. yorumlarınızı bekliyorum .

devamlı arar sorar hatta mesajlarıyla bunaltır her zaman görüşmek ister ve pat diye hoşlandığını söyleyebilir

Benimde başımda 1 adet balık burcu erkeği var
Henüz neyiz bende bilmiyorum ama sevgili olmadığımız kesin :18:
Aylardır hoşlandığını belli edip ardından geri adım atan bi tip
3 gün önce sinemada sarılıp elimi tuttu sonrasında ses seda yok :44:
Ne yapmaya çalıştığını anlamadım, kendisinide çözemedim zaten 1 yıldır
Allah yardımcımız olsun

baş belası onlar. balık burcu erkeğinden uzak durmak lazım en azından kendi ruh sağlığınız için:26::26::26:

Aynen arkadAsa kAtiliyorum. Balik erkeginden ne kadar uzak durursaniz kendi sagliginiz icin en iyisini yapmis olursunuz. O kadar kendini bilmez, dengesiz karakter daha bir insan olamaz. Selamlar

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…