Balayında şu otele gittim ve memnun kaldım diyenler...

mavi_superisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
716
51
Balayı otelleri konusunda tecrübeli olanlardan yardım bekliyoruz kızlaar :) 2011 gelinlerinin sizin fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacları vaaar :) :KK66::KK64::KK66:

3 yıl önce antalyaya iber otel serra palace ye gittim...çok ama çok memnun kaldık biz tertemiz ve kusursuz du

wow hotel kremlin palace geçen sene balayındaydık harika bi yer tavsiye ederim soruları olan varsa yardımcı olabilirim.:KK51:

wow hotel kremlin palace geçen sene balayındaydık harika bi yer tavsiye ederim soruları olan varsa yardımcı olabilirim.:KK51:

aaa bizde oraya gidicez inşallah haziranda otele ödemimizi yaptık birazda siz anlatırmısınız nasıl biyer çok kalabalık olyor yemek kuyrukları 1 saat sürüyor dediler doğrumu şikayetçi oldugunuz şeyler varmıydı veya dikkat etmemiz gereken bişey varmıydı bilgi verirseniz sevinirim

aaa bizde oraya gidicez inşallah haziranda otele ödemimizi yaptık birazda siz anlatırmısınız nasıl biyer çok kalabalık olyor yemek kuyrukları 1 saat sürüyor dediler doğrumu şikayetçi oldugunuz şeyler varmıydı veya dikkat etmemiz gereken bişey varmıydı bilgi verirseniz sevinirim

yok cnm hiç bi problem yaşamadık..herşey çok güzeldi ..eğlencesi bol hergece bişeyler var..hiç sıkılmazsınız..yemeğe ve içmeye doyarsınız..

Barut Lara Resort. Antalya Larada 5 yildizli, ultra hersey dahil bi otel

1 saniye bile pisman olmadik bu oteli sectigimize.
temizlige ve servise cok önem veren bi yerdi
verdigimiz her kurus helali hos olsun.
Fazlasiyla hak ediyorlar.

Antalya kumköy cesar resort
ve sahane bır otel
mımarısı ıc yapısı yıyecek alkol hepsı guzeldı :)
yalnız bundan uc yıl once gıttım ve ekımde
sezon sonu her otel sahanedır :)

Balayı için şu otele gittim memnun kaldım diyemem 5 ayım var daha. Dün nişanlımın işi sebebiyle Sarıgermeye gittik. Güzel bi sürpriz yapıp Hilton'a uğradık. Daha önceden görüşülme vs olmamasına rağmen karşılama çok güleryüzlüydü. Direkt satış müdürü suitleri incelememize yardımcı oldu. Otel oldukça temiz ve titiz. Personel güleryüzlü. Biz tercih ettik dilerim pişman olmam. Fikir olabilir arkadaşlara.

X