balayında sigortası hakkında acilll

nesler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
28
0
merhaba

antalya belek bölgesinde balayı rezervasyonu yaptırdım firma yetkilisi seyahat sigortasını da önerdi onu da yaptırdım .Balayı çifti olduğumuzu ve otel deki bazı şeylerden yararlanacağımızı mesela girişlerin 14 00 da olduğunu ama bizim otele varışımız saat 10 da olduğu için ya da o günkü yemek akşamdan başlıyor ancak gene biz otele 10 gibi varıcaz tüm bunları yetkiliye söylediğimde siz beni 1 hafta kala tekrar arayın o zaman otelle konuşuruz dedi. Ancak benim aklımda acaba sigorta yaptırdık diye kalıp kalmayacağımız kesin değil diye yani sigorta yaptırınca son 3 güne kadar paranın tamammını geri alabiliyorsun ya odalar şimdiden ayarlanmayıp 3 gün kala paramızı geri almazsak bize o anki hangi oda boşsa özensiz gelişigüzel bize onu mu vericekler diye kafamda soru işaretleri oluştu .Sözleşmeyi tam olarak yapmadım acaba sigorta yaptırmasam mı???
lütfen acil ...

ödeyi eft yle yaptım telefonla zaten görüştüğüm satış temsilcisi vardı ama sözleşmeyi imzalayıp faxslamam gerekiyor ancak şimdi inceliyorum ..belki talep olarak sigorta parasını iade edbilirler çünkü o ayrı bir sözleşme henüz imzalayıp göndermedim ..

Merhaba nesler

Girişinize yakın tarihte otelle görüşmek isteklerinizin gerçekleşmesinde daha etkili olacağından dolayı müşteri temsilciniz size bu şekilde bilgi vermiştir.Tatil sigortası düşüncenizin aksine mutlaka yapılması gereken bir uygulamadır.Rezervasyonunuzu herhengi bir durumda iptal ettğininiz takdirde ödemeniz kesintisiz iade edilir.istakleriniz için girişinize bir hafta kala tekrar müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
X