balayııı

cok teşekkür ederim açıklamanız için işime yarayacağına eminim cok sağolun

Eylülde kapadokya çok mantıklı olmaz. Eylül'de bodrum önermişler eylül 26 da bodrum da çok mantıklı gelmedi bana.

Eylülde en güzel tatil güneyde yapılır bence. Antalya, Alanya, Kıbrıs vs.

Otelleri bir araştır istersen bütçene göre elbet bulursun.

Islami balayi diye bisey moda oldu.. Havuzlu ev tarzi, sanirim denize de girilebiliyor ve kimse görmüyor..
Hem basbasa hem rahat.. Hem de deniz kum gunes; eylul ayina daha uygun gibi sanki..

Şartlarını bilmiyorum ama bence tatil 2 ye ayrılır gezme tatili, dinlenme tatili.

Eğer gezme tatili ise ve 2 nizin aynı tarihte izin olayınız düğün zamanı daha rahat olur. Yurtdışı özellikle paris roma tatili olbilir. Erken bilet ve rezervasyonla uyguna geliyor. Zaten en büyük para bu 2 sine gidiyor. Buradan 2 kalıp peynir 1 teabzon ekmeği götürür onu yerim 4 gün. Ama paris sokaklarını gezerim.

kızlar meraba,
eylülde düğünümüz var.balayı için kapadokyayı düşünüyoruz.Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?fiyatlarınıda yazabilirseniz sevinirim.
izmir çeşme alaçatı tek geçerim.ama fazla gezmem diyorsanız orasıda olabilir.ben o tip yerlere turla gitmeyi tercih ediyorum herhangi bir hafta sonları.

Sayenizde balayına gidebilecek tek siteyi buldum sanırım ! Teşekkür ederim
Bir aydır beynim yandı yer aramaktan 4 senelik evliyim doğru düzgün tatil yapamadım tesettürlüyüm haşema giyiyorum muhafazakar oteller bana saçma geliyor eşim ayrı yerde ben ayrı buranın fiyatları çok cazip ve tam bize göre teşekkür ederim

Neresiymis ben kacirdim??

Ben agustosta kapadokyada yaptım balayimi. Akuzun otelde kalmıştık, tavsiye ederim. Tura katıldık, 3 günde gezip bitirmistik bir haftalık tatili :) Iyi eğlenceler size şimdiden.

Kiralık villada tatil diye bi siteydi ama fiyat temmuzda uçuk :))) yeniden arayış içindeyim kalabalık gidilirse uyguna gelir ama arkadaşlarla tatil günlerimiz uymuyor
erken rezervasyonda indirimler vardı hem bayram sonrası heryer uçuk malesef..villa ekstraya da bakın ben balayı için onun villalarını seçtim çok da memnun kaldım çok lükstü herşey

erken rezervasyonda indirimler vardı hem bayram sonrası heryer uçuk malesef..villa ekstraya da bakın ben balayı için onun villalarını seçtim çok da memnun kaldım çok lükstü herşey
Hemen bakıyorum teşekkür ederim .. kararsız kaldık gidelim mi gitmeyelim mi diye bu sene şimdi de yer yok olanda pahalı ..

Hemen bakıyorum teşekkür ederim .. kararsız kaldık gidelim mi gitmeyelim mi diye bu sene şimdi de yer yok olanda pahalı ..
bence gidin balayı olmasına rağmen çok ama çok memnun kaldım ben temmuz şart mı ? eylülde fiyatlar çok düşüyor eylülde gitseniz

Buralardan başka yere tatile gittiniz mi otel önerisi .. birde villa da yemek işini nasıl yaptınız ..
villada sadece kahvaltı yaptık manzara şahane zaten akşam yemeklerinde de eşim beni hep gezdirdi o yüzden hep dışarıda yedik.1 haftalık 1450 tl idi yemesi gezmesi derken 2.250ye falan geldi bir haftalık tatil.Ama kalkandan muğlaya kadar gittik hep çevre illeri gezdik biz

Evet o fiyat aralığı iyi ama erken rezerve lazım sanırım eylüle kaldım :) teşekkür ederim tekrardan ..

Evet o fiyat aralığı iyi ama erken rezerve lazım sanırım eylüle kaldım :) teşekkür ederim tekrardan ..
rica ederim şekerim ama evler dışarıdan gözükmüyor kesinlikle içiniz rahat olsun bikinimle gayet rahat gezdim dolaştım diğer villalar hakkında kesin konuşamam tabiki içine girip bakmadım ben pandora da kalmıştım ama bir sonraki sefere fethiyedeki villalardan tutucaz inşallah bir de sitede gitmeden videolardan villaları görebiliyorsunuz en güzel özelliği o . Yoksa güvenemezdim ben gözükür sanırdım

Bende agustosta balayinda nevsehirdeyim ve millstone cave suit de yer ayirttim ve harika bir yer tas ya da kaya odalarda kalabilirnizi isterseniz icinde turk hamami olan odalarda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…