balayııı

ıhlara vadisi tafsye ederm balayı paketi süper.. gezide yaptryolar

kızlar meraba,
eylülde düğünümüz var.balayı için kapadokyayı düşünüyoruz.Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?fiyatlarınıda yazabilirseniz sevinirim.
Ayy gezilecek görülecek hiç bi şey yok her yer taş daha romantik bi yere gidin. Yok biz otelden çıkmayız diyorsanız olabilir yoksa 2. Gün kaçarsınız. Gıtmedıysenız gollere falan gidin abant gölüne yedi gollere mesela. Sonbaharda sarı sarı yapraklar pek bi severım. Ya da deniz kum güneş daha güzel

Herkes tutturmus "otelden cikmazsaniz, vs.". Bir hafta tum gun ne yapacaklar otelde? Abartmasak?

Balayının 3 gününü kapadokyada geçirmiştik gezmek için yetiyor fazla gezilecek yer yok.Karlık evini önerebilirim biz gayet memnun kalmıştık.

karlık evi muhteşem bir seçim olur.biz de balayını orda yaptık..sahibi çok beyefendi ,çalışanlar harika,odaları hepsi ayrı dekorasyon,bahçe süper....tavsiye ederim..
tam bende karlık evini diyecektim. bende kasım ayında gittim gerçekten çok güzel bi otel

Bana göre hayalinde ne varsa orayı tercih et.kimseye nereye gideyim demedin ki kapadokyada yer sordun.

Bilgim yok ama tebrik etmek istedim şimdiden. Allah mesut etsin inşallah, mutlu bir yuvan olur.

Biz Karlık Evi'nde 3 gün kaldık, ekim ayıydı. Oteldeki vaktimiz de güzel geçti, çıkıp tüm bölgeyi arabayla turladık da. Harikaydı ama 3 gün yeter oralara

Biz Karlık Evi'nde 3 gün kaldık, ekim ayıydı. Oteldeki vaktimiz de güzel geçti, çıkıp tüm bölgeyi arabayla turladık da. Harikaydı ama 3 gün yeter oralara
bende cok aratırdım karlık evini.herkeste cok
zaten bizde 3 gün kalıcaz.karlık evi olucak gibi ama bzde araba yok nasıl gezcez bide akşam yemekleri nasıl olcak o konularda biraz tedirginim açıkcası

bende cok aratırdım karlık evini.herkeste cok

zaten bizde 3 gün kalıcaz.karlık evi olucak gibi ama bzde araba yok nasıl gezcez bide akşam yemekleri nasıl olcak o konularda biraz tedirginim açıkcası

Bizim de arabamız yoktu, 2 günlüğüne kiraladık. Karlıkevi yardımcı oldu bu konuda ama siz direkt Uçhisar merkezden de kiralayabilirsiniz daha ucuza geliyor. Biz bilemedik direk otelden istedik, günlük 120 TL'ye getirdiler arabayı. Meğer merkezde aynı araba 90 TL imiş, bunlar üstüne kar koyup bize getirtmiş

3. gün de yürüyüş mesafesinde olan Uçhisar kalesini, çarşıyı pazarı gezdik. Karlık evinin bahçesinin keyfini çıkardık.

Akşam yemeklerini 2 gün otelde yedik (ekstra ücrete tabi), bir gün ise Uçhisar merkezdeki bir lokantada yedik (oralar hep Karlık evine yürüme mesafesi).

Araba kiralayacaksanız gezdiğiniz yerlerde yemeğinizi yiyip otele öyle dönersiniz. Göreme, Ürgüp, Avanos vb hep birbirine yakın yerler; güzel bir yer gördünüz mü durup akşam yemeklerini orda yersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…