balayııı

kızlar meraba,
eylülde düğünümüz var.balayı için kapadokyayı düşünüyoruz.Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?fiyatlarınıda yazabilirseniz sevinirim.
Karlık evi ni tavsiye ederim biz de tavsiye üzerine karlık evine gittik balayına aralıkta gitmiştik biz çok güzeldi. Web sayfasından odalara falan bir bak istersen. Hala fırsatımız olsa da tekrar karlık evine gidebilsek diye düşünüyoruz. Balayı çiftlerine özel indirimleri vardı o zaman hala olması lazım.

bir de kapadokyayı 2 gün gezip 3. gün bıkarsınız diyenler olmuş katılmıyorum. gezecek o kadar çok yer var ki kayseriye bile gitmiştik biz bir gün. Kapadokya ayrı bir dünya gibi düğünden sonra çok iyi geliyor. Deniz tatiline iki senedir gidiyoruz yine ama kapadokyaya bir daha ne zaman gidebiliriz ki?

siz de mi gittiniz:) biz balayından sonra da oğlumuzu da alıp gittik..balayı kasım ayındaydı,kar yağarken şömine başında ev yapımı şarap içtik;sonra gittiğimizde ilkbahardı..apayrı bir güzellikti..bahçe falan harikaydı...

İnşallah biz de bir daha gidebiliriz bu sefer oğlanla
Allah sağlıkla doğum nasip etsin,gidersiniz tabii:)
ata çıldırmıştı orda..her yerde hayvanlar var ya..inekler,atlar,kedi köpek vsss..kocaman bahçe..salıncaklar falan..sadece gezi biraz sorun oluyo o kadar

yok bunlar vik vik topiğinde böyle değiller canım, burada böyle yapıyorlar, çaktırma

N nscckts yok benle konuşmadın Kapadokya yı kartpostallardan biliyorum sadece...
:)
ayy karıstırdım mı afedersın canım

ozaman Denas14__
bakalım dogruyu bulana kadar kac kısı etıketlıcem

Eylül ayında Kapadokya iyi bir fikir değil .Bir hafta da Kapadokya için uzun .

Önerim yunan adalarına gidin.Hem daha hesaplı hem daha romantik.

Konu sahibi guzel tercih ama cok fazla secenek yok 1 hafta cok uzun bir surec orasi icin.ama surekli gezeriz diyorsaniz civardaki yerlerde gorulmeye deger. Avanos vs hep gezeriz diyorsaniz guzel ama sicak olur. Her yer tas. Yanabilirsiniz:)

Bende bayıldım. Otel yerine çok güzel bir alternatif. Yeme geze olayı zaten dışarıda halledilir. Böyle tesettürlü bayanlar için eşiyle havuza girebilme başbaşa kalma ve manzara imkanı da var.
Bende bayıldımm

Biz de geçen sene aynı tarihlerde balayına cıktık.
Çok sıcaktı, arabamızla gezmiştik, Fethiye, Kaş, Antalya, yol üstü birçok yer...

Kesinlikle Kapadokyayı sonbaharda veya kışın tercih edin, Eylül sonu yaz bitmiş değil güzel vatanımda, Ege' de, Akdeniz' de... Otele tıkılıp kalmayın, gezin, gülün, eğlenin, dans edin ve de .....

Sayenizde balayına gidebilecek tek siteyi buldum sanırım ! Teşekkür ederim
Bende çok beğendim burada görmüştüm bir kaç ay önce. Biri ona tavsiye etmişti. Bende inşallah ileride evlenirsem burayı düşünebilirim. Bayıldım bende.
Ayy rica ederim :) Ne mutlu bana. Mutlu huzurlu yuvanız olsun inşallah :)

:))) İnşallah sizede nasip olur benim gibi kıskanç bir öküze sahip olunca burası tam bizlik dedim hahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…