balayııı

Gorulecek bir yer yok butun kapadokyayi iki gunde gezer gorursun sonrasi bosa verilen para.balayina yazik
Tesetturlu de olsan deniz gunes kum senin de faydalanabilecegin seyler. Bodruma git kusadasina cesmeye git ne guzel. Kiyafet acisindan senin gibi tercihleri olan insanimiza yonelik de oteller var benim bildigim. Veya herkesin gittigi otellerde hasema kullanarak da yuzulebilir,guneslenilebilir yani.

Canm bence güzel tercih ben iyi bilirim oraları otelden ziyade Ürgüp de ufak butik oteller var çok sıcak samimi ortamlar bizzat gittim şahit oldum otantik ortamları sevenler için bire bir bide sukılırsın diyenlere çok şaşırdım kesinlikle gezilecek okadar çok yer varki zelve uçhisar avanos...... Okadar çokki mesela yer altı şehri felan her gününe iki yer sığdırsan ancak biter hem balonu var gece hayatı var yani akşamları cıvıl cıvıl sokaklar heryer sabaha kadar açık...

Yani demem oki çok gğzel bit tercih kesinlikle gidin ama dediğim gibi butik otelleri tavsiye ederim hem belli bir yemek saati yok aile ortamı canın nezaman bişiler isterse hemen önüne getiriyolar hem havuzlu felan oluyo eşin girmek isterse

Bide orda çanakçılar çömlekciler felan oluyo orda denemk için sizede yaptırıyorlar ve yaptıklarınızı siz alabiliyosunuZ güzel bi hatıra olur bide avanosa gidip köprünün orda mudo kafede oturup bi dondorma eşliğinde Kızılırmağı seyretmek pahabiçilemez bence

tesettürlüyüm ve deniz olması yada olmaması cok farketmiyor benim için

bende tesettürlüyüm villa kiraladık mükemmel hem de çok uygun fiyata tatil yaptık nisan ayında gittik ölüdenizde kimseler yoktu sanki biz kapatmışız gibi şahaneydi hem denize hem havuza birlikte girdik herkese de tavsiye ederim tesettürlü olman imkanımız yok anlamına gelmiyor ki

Kasımda güzel olur zaten kapadokya. Eylülde sıcaktan gezilmez.

kızlar meraba,
eylülde düğünümüz var.balayı için kapadokyayı düşünüyoruz.Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?fiyatlarınıda yazabilirseniz sevinirim.
14 eylulde evlendım 15 eylulde antepden kapodokyaya aracla 5 saatde vardık
cok cok guzel bı yer
bence eylul ekım kapadokyanın en guzel zamanı
daha once de gıtmıstım cok sevmıstım kasım ayında cok yagmurdan gezememıstım
esıme balayına kapadokyaya gıdelım dıyen ben oldum
okadar guzel otellerı varkı :) bız bıyer tuttuk 3 gun boyunca hergun farklı otelde kaldık eskı konakları otele cevırmısler okadar guzellerdıkı hepsınde kalmak ıstemıstık
bızım kaldıgımız otek asmalı konagın ordaydı :)
o cevrelerde kaldık heryere ulasımı kolaydı o noktada
Ürgüp, Kapadokya, Peri Bacaları, Göreme, Zelve, Paşa Bağı, Hayal Vadisi, Kızıl Çukur, Avanos, Yer Altı Şehirleri, Mustafa Paşa, Uçhisar, Üç Güzeller, Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Çardak, Çavuşin, Orta Hisar, Kızıl Irmak, hepsını gezdık 3 gunde cok cok guzeldı
çanak çömlek yaptım camurlada oynadım balonada bındım :)
fıyatlar cok uygun,
tabı anteplı bırı olarak kapadokya da yemek sıkıntısı oldu
meshur yemegınız nedır dedım yokkı dıyorlar lokantalarda her sehırden bı yemek var sıze has bu memlekete has yokmu dıyorum yok dıyorlar
bana mı oyle denk geldı bılemedım

hayatımda ılk kez sarap ıctım meyve sarabı coook guzeldı :)

Sicak olmasi bir yana otel odasindan cikamazsin
Klimanin altinda gececek bir balayi istiyorsan neden olmasin?
kız yok ne sıcagı
eylulde ne yagmurlar yagdı balayındayken :)
anteplı olarak kapadokyayamı sıcak dıyorsun :)
eylulun 15 ınde balayı ıcın gıttım ben cok guzel gezdık sabah kahvaltımızı konakta yaptık gece 2 de otelımıze döndük
otelımızde eskı handı cıceklı boceklı cok guzeldı sahıplerıyle bırlıkte kahvaltı yaptık kahve ıctık cok tatlı ınsanlardı

Kiz antep geceleri ne guzel eser
Kapadokyada yaprak kipirdamadi yahu kerbela midir nedir mubarek, gitmeyi birak yakinindan bile gecmem berbat bir yerdi. Bir salak balon var dunya kadar para ahanda hepsi o

yalnız kapadokya ıle ılgılı tek bı elestırım var
hayvanları cok ac
marketden cıkarken bıyerde bısey yerken hayvancagızlar yazık pesımızden nasıl gelıyorlar
bıtanesı cok buyuktu hatta ayaga kalkınca nerdeyse omuzuma gelıyordu boyu ekmek ııcın asıldı resmen boynuma sarıldı eşim hööyyt dedı hayvan utandı yazık ya :)

beledıyesı bu konuda eksık tabı balayı ıcın bunu bılmeye gerek yok neden anlattım bende bılmıyorum

şans işi galiba biraz iyice kafam karıştı

Kiz antep geceleri ne guzel eser
Kapadokyada yaprak kipirdamadi yahu kerbela midir nedir mubarek, gitmeyi birak yakinindan bile gecmem berbat bir yerdi. Bir salak balon var dunya kadar para ahanda hepsi o
ayy ben bındım balona
deveyede
çömlek de yaptım camurlarla oynadım
aynalı kilisesine ıhlara vadisine
e antepde gecelerı nıye esmıyor yaaa ben nıye pişiyorum
sonbahar dısında cok yagmurlu olur heryer ya nereye gıtse zaten maksat gezmek

ınsanları cok sevecen guleryuzlu gezıyoruz mesela magaralara grıyoruz cıkıyoruz muzelerı gezıyoruz tanımadıgımız ınsanlar bıze el sallıyor
yolda gecerken bı otelın onundeyım cok guzeldı ılgımı cekıyordu bakarken bı baktım teyze gulerek bana el sallıyor herkes cok guleryuzlu
yalnız bı kuyumcu vardı allahım para bozdurmaya gırmıstık kapadokyanın sanayısı antebden gelısmıs dedı orda koptum ben

olsun dip not olarak kalsın kenarda genel olarak iyiydi diyorsunuz

Ben çok beğendim bu evlerii bayıldım hatta Ama bi yandan da düşünüyorum zaten balayından sonra eve gidicen ev gibi bi yer olmasın ocak çamaşır mak. falan görünce dedim bu ne böyle
Tabii bi yandan da sıcak geliyo ev düşüncesi otellerde kalmaktansa bilemediim başka öneriler varsa takipteyim . Fikirleriniz için teşekkürler

otelin adını hatırlıyormusun

Peh harbiden sallamis
Butun ic anadolunun sanayisini toplasan bir antep etmez tabiiki
Antep merkezde oturduyduk, daha dogrusu annemin cocuklugu orda gecmisti. Evimiz simdi karakol oluyormus tarihi binaydi. Gidip bi ziyaret etmek lazim

Bence kapadokya sonbahar-kış ve bir haftasonu için uygun, balayı için başka bir yer düşünün, vizesiz yurtdışı turları oluyor, mesela Balkanlar, düşünür müsünüz? Burası kadar sıcak olmaz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…