Balayı yapamamıştık..

shineumu

Kocasını Çok Seviyor
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
288
2
Kızlar selam Nasılsınız?

Benim kaç gündür araştır araştır durduğum bir sıkıntım var.
Pazar günü bizim 1 .yılımızdı evliliğimizin.
Borçlar harçlar derken balayına tatile gidemedik içimizde kaldı.
Şimdi otel fiyatlarına bakıyoruz uçmuş, borç harç derken yine durumumuz müsait değil.
Ama iş sıkıntımı bilenler vardır çok yoruldum ve stresliyim, bırakamadım da tıkıldım kaldım.
Şimdi apartta olsa uygun bir yer bakıyoruz denize sıfır yarım pansiyon tarzı,
1 hafta full kalmak istemiyorum 4 gün yeter, kalan günleride İstanbul' a dönerken gezerek gelmek istiyorum.
Yani doya doya bir hafta geçirmek istiyorum çok bunaldım.
Burada benden daha çok gezmiş bayanlar vardır muhakkak.
Eşim marmaris tarafında bir yer istiyor, aslında hiç farketmez marmaris,antalya,
uygun bir apart otel veya normal otel , ve dönüşte geze geze gelebileceğimiz bir yer var mı bildiğiniz,
yardım edermisiniz,
yoksa yine bu tatilim hüsranla sonuçlanacak. ((

ne kadar olacak pekı fıyat yanı 4 gunluk kalma bedelı olaraktan

bızde balayına esımın ayarladıgı yere gıtmıstık eylulde evlendık assosta dove hotele gıttık acayıp soguktu fırntına fılan vardı hıc bısey anlamadım kac kere arabyla gezmeye cıktık bır eglence yerı bulamadık saka gıbıydı bızde bu sene ıyı bı yere gıderız dıyoduk taksıt yaparız ama durumumuz musaıt olmadı bu sene gıtmıyoruz

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

yani ben 700 TL gibi düşünüyorum çünkü bunun arabası yol ücreti var mazot yakacak vs vs toplam 1000 i geçer,
o yüzden minimum tutarda bir yer istiyorum.
artık 12 taksit yapıyorlar kartlara.
bizim bir abi e.s tura gitmişti, istediği yerin şartlarını söylemişti onlarda ona bir otel ayarlamışlardı.
bu şekilde bütçene göre de bakabilirsin.
ben kısmetse borçlar bitip rahatlayana kadar tatil olsun eşim olsun yanımda başka bir şey istemiyorum.
Allah ömür verdikçe gidilir güzel yerlerede

Arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum

esimle değil amakek arkadaşımla gecen yıl temmuz ayında 6 gün 5 gece marmariste 3 yıldızlı Club Diana hotelde kaldık 2 kişi toplam 600 tl tuttu kişi başı 300 tl ödedik 4 ay ertelemeli 12 tksit aylık kişi başı 30ar tl ödedik ve inan o para hiç koymadı bana tavsiye ederim.. Marmariste arastırırsan iyi uygun yerler var birde kendi arabamızla gittik bizde araba dizeldi giderken fulledik toplam 240 tl gidiş oldu . Düşünebilirsin orayı derim sana ..

bu yılda çıtayı yükselttik Antalya/ Alanya ya gidiyoruz ..
yine aynı şekilde arabayla gidicez ..
kalıcağımız otel 4 yıldızlı Club Aqua Plaza otel ..
2 kişi 1500 herşey dahil
bakalım hayırlısı ama bu sefer ben ödemeyceğim için tam olarak ödeme seklini bilmiyorum maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…