balayı rezervasyonumuzu yaptık:) la capria suit otel

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.989
kızlar:)

ay söylerlerdi de inanmazdım hakikaten ne kadar zor işlermiş bu ev kurma işleri:) neyse ki balayı otelimizi ayarladık:) çoooook uzun araştırmalar sonucu, orası mı olsun burası mı, beğendiklerimize paramız yetmiyor paramız yetenleri biz beğenmiyoruz derken, forumda bir arkadşaımızın paylaştığı bir otel çok dikkatimi çekti ve baktık suitlerine paramız yetmese bile normal odalarına bütçemiz yetiyor, hemen yaptık rezervasyonumuzu:)

http://www.lacapriasuitehotel.com/foto-galeri/

giden varmı başka içinizde?

Merhaba hangi tarihte gideceksiniz bizde 21 eylulde gidiyoruz ayni otele
Acaip heyecanliyim muhtesem bir yer
Biz love suitlerden sectik
Siz hangi odaya karar verdiniz

2 ağustos tarihinde ordaydık... balayı için muazzam bir otel, mükemmel bir tercih yapmışız kesinlikle daha iyi olamazdı. işletmecisi ve çalışanları mükemmel, gece 1 gibi havuzdan çıkınca sırtımıza peştemal getiren aman geçnler üşümeyin diyen bir işletmecisi var. herkes, herşey o kadar özel ki orda, kendini gerçekten harikalar diyarında hissediyorsun! biz mutlaka tekrar gideceğiz oraya, balayı için otel fikri arayanlara da kesinlikle hiç tereddütsüz düşünmeden rezervasyon yaptırsınlar derim.

biz çok cüzi paraykla gittiğimizden deluxe vento odasındaydık. suitler evet güzel, ancak çok ihtiyaç duymayacaksınız inanın. otelin her köşesi öyle güzel ki....

ah ah çok cumle kurmak istiyorum ama yetmeyecek hiç birisi:)

kızlar:)

ay söylerlerdi de inanmazdım hakikaten ne kadar zor işlermiş bu ev kurma işleri:) neyse ki balayı otelimizi ayarladık:) çoooook uzun araştırmalar sonucu, orası mı olsun burası mı, beğendiklerimize paramız yetmiyor paramız yetenleri biz beğenmiyoruz derken, forumda bir arkadşaımızın paylaştığı bir otel çok dikkatimi çekti ve baktık suitlerine paramız yetmese bile normal odalarına bütçemiz yetiyor, hemen yaptık rezervasyonumuzu:)

http://www.lacapriasuitehotel.com/foto-galeri/

giden varmı başka içinizde?

Merhabaaa, lütfen lüüütfen sesimi duyun bana cvp verin...çok sevincem :)
2 hafta önce rezervasyonumuzu yaptık, eylül 12 si düğünümüz,13ünde de La Capria Suit Balayı suitlerinden birinde konaklayacağız biz de. Yorumunuzu gördüğüm için çok sevindim. Biz internetten bulduk daha dogrusu nişanlım bulmuş,çok beğendim ben.

Merhaba hangi tarihte gideceksiniz bizde 21 eylulde gidiyoruz ayni otele
Acaip heyecanliyim muhtesem bir yer
Biz love suitlerden sectik
Siz hangi odaya karar verdiniz

Merhaba, lütfeennn siz de duyun sesimi :) 13 Eylülde biz de balayına o otele gideceğiz, balayı suitlerinden biri olan candle suitte kalacağız. Memnun kalmışsınızdır mutlaka , değil mi?

2 ağustos tarihinde ordaydık... balayı için muazzam bir otel, mükemmel bir tercih yapmışız kesinlikle daha iyi olamazdı. işletmecisi ve çalışanları mükemmel, gece 1 gibi havuzdan çıkınca sırtımıza peştemal getiren aman geçnler üşümeyin diyen bir işletmecisi var. herkes, herşey o kadar özel ki orda, kendini gerçekten harikalar diyarında hissediyorsun! biz mutlaka tekrar gideceğiz oraya, balayı için otel fikri arayanlara da kesinlikle hiç tereddütsüz düşünmeden rezervasyon yaptırsınlar derim.

biz çok cüzi paraykla gittiğimizden deluxe vento odasındaydık. suitler evet güzel, ancak çok ihtiyaç duymayacaksınız inanın. otelin her köşesi öyle güzel ki....

ah ah çok cumle kurmak istiyorum ama yetmeyecek hiç birisi:)

Ayyyy çok sevindimmmm

X