Balayı Kararı?

ceynimo

Evli,mutlu..?
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2012
180
10
Kızlar Haziranda düğünümüz var ve ertesinde balayına çıkıcaz müstakbel eşimle.
Yaklaşık 2-2.5 aydır araştırma yapıyorum yüzlerce otel baktım,fiyat aldım,artısını eksisini karşılaşırdım.
Ben butik otellerden yanaydım fakat nişanlım herşey dahil olmasını istedi,butik oteller de oda kahvaltı veya yarım pansiyon.
Eleye eleye 3 otel arasında kaldım;Adam&Eve Hotel,Calista Luxuary Resort ve Maxx Royal..
Maxx Royal'in fiyatlarına göre biraz daha yüksek,on seçecek olursak 7 değil de 5 gün kalmayı planlıyoruz.
Ama emin olamadık işte.Konaklayanlar varsa fikirleriyle bizi yönlendirmesini istiyorum

konaklamadımm ama adam&eve otelinin bu sene en romantik yer secildiğini duymustumm ben olsam orayı tercih ederdimm:)

adam eve çok güzel ama çoook pahalı.. Biz araştırdık ve paloma grida village'da karar kıldık :) Temmuzda oradayız umarım güzel bir balayı geciririz:)

eğer balayında hem kafa dinlemek hem bir kültür turu yapmak istiyorsanız kapadokya ıhlara konaklarını tavsiye ederim biz çok memnun kaldık balayıını orada geçirdik biz. herşey çok güzeldi. Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…