balayı için yeşillk bir yer seçen varmı ?? benden başka :)

acemihayat28

yeniden başlar mı herşey
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2012
2.967
2.001
selam kızlar balayında deniz flan yerine yeşillk olan bir yere gitmek istiyorum sessiz ve sakin bir alana dün fatmagülün suçu ne dizisinde ağvaya gidiyorlardı çok hoşuma gitti nişanlıma açmadım konuyu ama fikrim deniz ve uzun yolculuk yerine kısa mesafe sessiz sakin br yeşillk alanda kafa dinlemek balayımı yeşillerin içinde geçirmek istiyorum sessiz sakin kafa dinlemek aşkımla :)ne dersiniz izmit- gölcükte veya yakınlarında başka bildiğiniz yeşilliklerle dolu bir yer varsa fikir verebilirsiniz :)))

kocaelinin karamürsel ilçesinde,başdeğirmen konakları olabilir mesela canım,nefis bir yer :KK51:

aa sende burdansın demi tam olarak nerde oturuosun sağol fikrin içinn canm bu aarada ben burdaki tatillk alanları pek bilmıyorumda :) 22 sneelk izmtli olmama rağmen :=:):))

Son düzenleyen: Moderatör:
başdeğirmen konakları kesinlikle değerlendirmen gereken bir fırsat canım.yeşillikler içinde,sessiz sakin , bi yandan suların kuşların sesi , bi yandan mis hava kokusu..üstelik fiyatlarıda uygun,internetten gir bak derim başdeğirmen konaklarına :KK34: hayırlı olsun şimdideen :KK19:

canım gittiniz mi buraya? bende şimdi böyle bir yer arıyorum balayı için,merak ettim gittiysen biraz anlatırmısın?:)

bende yeşilliği,sessizliği çok severim.insana huzur veriyo.ama benim baktıklarım biraz uzak.
Belki fikir olur canım
kaz dağları,erguvanlı ev :KK31:
$oda_terasli_41106291233558_buyuk.jpg $erguvanli_ev_51106291233553_buyuk.jpg $21106291233552_buyuk.jpg $erguvanli_ev_171106291233551_buyuk.jpg

ve golden key bördübet :KK31::KK31::KK31:

$golden key bördübet (3).jpg $golden key bördübet (1).jpg $golden key bördübet (5).jpg $12403_100401104759_2.jpg

Eklentiler

• $Hgaleri72.jpg
    $Hgaleri72.jpg
    230,3 KB · Görüntüleme: 197
Son düzenleme:
ben uzun yol olsun istemıyorum yaa yeni evliyken birde uzun yol çekemem valla ama karamursel güzele benziyor yakında belki oraaya kaçarız die düşünüyoorum :) senin gittiğin yerde güzelmiş ::KK66: nedn öyle diorsun kii

bende yeşilliği,sessizliği çok severim.insana huzur veriyo.ama benim baktıklarım biraz uzak.
Belki fikir olur canım
kaz dağları,erguvanlı ev :KK31:
Eki Görüntüle 446838 Eki Görüntüle 446839 Eki Görüntüle 446840 Eki Görüntüle 446841

ve golden key bördübet :KK31::KK31::KK31:

Eki Görüntüle 446843 Eki Görüntüle 446844 Eki Görüntüle 446845 Eki Görüntüle 446846

bayıldım çok güzelmiş ben de balayımı böyle bir yerde yapmak istiyorum eylülde nasipse.peki buraya gittiniz mi?önerirmisiniz ?

valla giden varmı bilmıyorum gerçekten güzel yer ama ben uzak yol düşünmediğim için balayında karamursel düşünuyorum oldukça yakın evimize nasip olursa brdahaki tatlimizde gideriz belki :KK66:

Biz nişanlımla balayına Amasra ya gideceğiz.
Ben çok istiyordum netten görmüştüm ve tam bir doğa cenneti.
Zaten artık Antalya modası geçti git denize gir kavrul dön.
Bence çok güzel düşünmüşsün canım.

cnm sünnet gölünü de bi arastır istersen tam istediğin gibi bi yer bence :)

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 125
  • $4.jpg
    $4.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 105
cnm sünnet gölünü de bi arastır istersen tam istediğin gibi bi yer bence :)

evet çok güzel bir yer baktım sitesine ama uzak yol dşünmuorum gölcük yakınlarnda olsun uzak yol sevmıyoruz ikimizde karamurselde kafama yattı nişanlıma daha sölemedim :KK1:
vakit bulamadım yada unuttum ama karamursel yakın ve güzel gözüküor orayada sneeye yaz tatline gideriz artık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X