balayı için termal otele gitmek sıkıcı olur mu?

flamingo2754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
470
7
1 hafta termal otel sıkıcı olur mu kızlar.sonuçta havuza girmekten başka bir etkinlik yok.denizli veya afyon düşünüyoruz..

neticede yanında sewdiğin adam olucak böyle bir durumda neresi ne kadar sıkıcı olabilir ki önce bunu düşünmek lazım:kedi:
ama bence çok sıradan bi balayı olur neticede ewli olarak eşinle ilk tatilin olacak bence daha özel bişeyler düşünmek lazım sonradan keşkeler olmaması adına..

malesef bende termal otele gittim :KK43: balayı fikri yoktu son anda bi gelişme oldu bir günlük bi araştırma ile en yakın yalavo ya gittik bence güzeldi eşimle başbaşa açıkcası odamızdaki küvet dışında havuz hamam etkinlikelrini kullanmadık çok uayrdılar bni yeni evliylekn öle yerlere girme diye mikrop kaparmışız :) eşimde bnei bırakıp girmedi 3 gün başbaşa geçridik güzeldi herşey düğün yorgunluğunu falan attık gezme fırsatımız olmadı hava çok yağışlıydı ve kaldığımız otel şehir emrkezine çok uzaktı yürüyüş yolu falan vardı ama biz odayı tercih ettik güzeldi herşey çok memnun kaldım ben balayına gidilmesini tavsiye ediyorum neresi olursa olsun

evet fark etmez ama yaz mevsiminde sahil kısmı iyi olacaktır kış mevsiminde ise termal turizmi güzel olur bence

yaz mevsimindeyse ben açıkçası tercih etmezdim termal oteli...
kışın olabilir ama onun dışında mesela durumunuz ölçüsünde kıbrısa falan gidebilirsiniz, hem gezersiniz hem de başbaşa olmanın tadını çıkarırsınız...

1 hafta termal otel sıkıcı olur mu kızlar.sonuçta havuza girmekten başka bir etkinlik yok.denizli veya afyon düşünüyoruz..

:KK16:merhaba kızlar eğer balayına termal otele gidecek olan arkadaşlar varsa yaz ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. 1 ay önce termal otelde tatildeydik kış ayı olduğu için güzel tabiki ama kış olmasına rağmen havuzda 15-20 dk fazla durulmuyor sıcak basıyor yazın kesinlikleee hiç çekilmez... :KK9:

X