balayı için ADAM&EVE gidenler varmı??

qarden

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
5.425
3.144
günaydın kızlar mayısta balayına antalya belek adam&eve otelıne gidiyoruz.buraya gidenler memnun kalanlar kalmayanlar fikirlerini ve tecrübelerinizi yazarmısınız.bizi nasıl bir yer bekliyor??
yorumlar çok iyi,cennetten bir köşe,unutulmaz bir tatıl denılıyor ama yinede bi bilene,bi gidene danışmakta fayda var

günaydın kızlar mayısta balayına antalya belek adam&eve otelıne gidiyoruz.buraya gidenler memnun kalanlar kalmayanlar fikirlerini ve tecrübelerinizi yazarmısınız.bizi nasıl bir yer bekliyor??
yorumlar çok iyi,cennetten bir köşe,unutulmaz bir tatıl denılıyor ama yinede bi bilene,bi gidene danışmakta fayda var

benim eski erkek arkadaşımın amcasının orası canım o bana zamanında çok övmüştü tam fantazi oteli falan diye ama internetten yorumlarına hiç baktınmı bilmiyorum pek hoş şeyler okumadım ben. hatta nişanlıma dicektim bende oraya gidelim diye ama yorumları okuyunca vazgeçtim :KK31:

eski erkek arkadaşımın amcasının o otel canım bana çok övmüştü o tam fantazi oteli falan diyodu. yeni evli çiftler için süper olur falan hatta bende nişanlıma söylemiştim o oteli ama internetten yorumlarına baktınmı bilmiyorum ama hiç güzel yorumlar yok ben vazgeçtim açıkçası :KK31:

eski erkek arkadaşımın amcasının o otel canım bana çok övmüştü o tam fantazi oteli falan diyodu. yeni evli çiftler için süper olur falan hatta bende nişanlıma söylemiştim o oteli ama internetten yorumlarına baktınmı bilmiyorum ama hiç güzel yorumlar yok ben vazgeçtim açıkçası :KK31:

şirketimizin her yıl yapılan vizyon toplantısı gecen hafta bu otelde oldu. fazla erotik bir otel :) her yer ayna biliyosundur. toplantı için pek uygun bulmadık biz ama balayı için gayet güzel olur bence. en azından diğerlerinden farklı..

Slm; Muhteşem bir seçim olmuş. Çok şanslısın. Tadını çıkar . Bu konuda tecrübeliyim. Biz eşimle 15 Mayıs 2010da evlendik :123: Balayı otelimizdi. Rüya gibi bir oteldi. :KK16:Her çiftin kanatlı bir meleği vardı. Biz otele giriş işlemleri yapılırken melekler bizi aldılar sevgi dolu içi kalp şekilleriyle dolu aşk odasında beklemiştik. Odamıza kadar meleğimiz eşlik etti. Odamız balayı odasıydı. İnanılmazdı büyülendim resmen. Buhar banyoları. Kürler kokulu sabunlar şampuanlar Özel jakuzi. Özel yataklar. otomatik renkli moda göre ışık sistemleri. Ben aşk pastamızın tadını unutamıyorum mesela. :) :KK16: çikolata tepsisi ve daha neler neler. Her taraf ayna dolu nereye bakrsan bak kendinizi görüyorsunuz. Havuzu, denizi, sahili, gösterileri, spor alanları, disco ,eğlenceli havuz partileri, ve o muhteşem balayı çiftlerine düzenledikleri kırmızının hakim olduğu rüya gibi mum ışığı akşam yemekleri inanılmaz. Daha anlatabilirim aslında ama çok konuştum. Sen bence yaşa bunları gör mutlulukların en güzeli sizin olsun. :KK16: aşk dolu seneler...

cnm doğru bir seçim yapmışsın tam bir aşk otelini yalnız gideceğin zamanda otelde bir toplantı ya da grup olup olmadığını muhakak öğren bir arkdaşım orayı seçmişti ve o dönemde bayii toplantısı için gelen oldukça kalabalık bir grup o otelde kalıyormuş bi sürü yalnız adam..devamını hayal edebilirsin... :KK30:

canım bende eşimle balayı harici gitmiştik ..2010 ramazan bayramıydı sanırım ..tek kelimeyle müthiş bir otel..eğer gidersen pişman olmıcağna eminim..özenle seçilmiş bir balayı tatili olur sizin için inan,gittiğim yerlere tekrar gitmeyi sevmem ama oraya ilk fırsatta tekrar gideceğim

gittim gördüm geldimm gercekten harıka ötesi bir tatildi.balayı çiftlerıne muhakkak tavsıye edıyorumm

gittim gördüm geldimm gercekten harıka ötesi bir tatildi.balayı çiftlerıne muhakkak tavsıye edıyorumm

Canımm biraz bilgilendirir misin?Fiyat hakkında,balayı çiftleri için özel ne yapılıyor,anlatır mısın işte?=)
Çok merak ettiğim bir otel ve balayı için ben de burayı düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler...

Canımm biraz bilgilendirir misin?Fiyat hakkında,balayı çiftleri için özel ne yapılıyor,anlatır mısın işte?=)
Çok merak ettiğim bir otel ve balayı için ben de burayı düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler...

vallahı ben ınternette okudugum ve gidenlerden duydugum olumsuz yorumlara bıraz tereddüt ettirdi ama ınan harıkaydı.
şöyle özetlıyım canım konsept inanılmaz güzel senı kapıda melek karsılıyo odana kadar eslık edıyo oda bembeyaz ve aynalarla kaplı,balayı cıftlerıne özel kırmızı saten örtülerle kaplanmıs bır yatak var.40çeşit tatlı kuruyemıs lokum bulunan bır tepsı özel pastan şampanyan odada hazır:)bunlar ılk göze çarpanlar,tatıl sürecini anlatacak olursam
2 tane kocaman havuzu var birisi denıze yakın oldugu için daha yogun digeri biraz yukarıda kaldıgından daha tenha.
yemekler ve cesitler cok güzeldi balayı çiftlerine ayrılan yemek yeri farklı.bar disco konusunda yorum yapamıycam hiç ugramadık.
yemekten sonra dışarıda hava alıp yürüyüş yapıp yada içeçcegimizi elımıze alıp iskeledekı armutylarda denıze nazır müzik dinlemek cok daha keyıflıydı:)
normal bir tatılde anımasyon gösteri vs. daha cok olur ama burdakı konsept balayı oldugundan sanırım daha bı sessızlık ve huzur hakım..
en cok hoşuma giden şeyse hangi türk bayana baksam ellerınde kına vardı hepsi yenı gelın:)
bide herkes çift,çocuk yok,kıro erkek grupları yada kızkıza gelenler yok,buda ekstra bi avantaj:)
kesınlıkle herkesın 1 kere gitmesı gereken bir otel,şiddetle tavsiye ederımm

aa bu arada fiyatı sormuşsun atlamışım o kısmı,biz aralık sonunda rezervasyon yaptırmıstık,6gece 7 gün.
kişi başı gecelık fiyat 290tlye gelmıştı.
ama sezon fiyatı 370-380 dıye bılıyorum.mayıs yada eylul sonu ekım bası gitmek biraz daha uygun olabılır

aa bu arada fiyatı sormuşsun atlamışım o kısmı,biz aralık sonunda rezervasyon yaptırmıstık,6gece 7 gün.
kişi başı gecelık fiyat 290tlye gelmıştı.
ama sezon fiyatı 370-380 dıye bılıyorum.mayıs yada eylul sonu ekım bası gitmek biraz daha uygun olabılır

Hahaa ben döverim o melekleri:KK70: Sitesinde görmüştüm ne o öyle ya :) Melek benim bi kere :p
Anlattığına göre iyi bir yermiş canım,balayı dediğin böyle özel konseptli yerlerde olmalı bence:)
İyiymiş fiyatı da sağol tatlım benim :)
Bu arada herkesin çift olması ayrı bi güzellik tabi ki:)

Hahaa ben döverim o melekleri:KK70: Sitesinde görmüştüm ne o öyle ya :) Melek benim bi kere :p
Anlattığına göre iyi bir yermiş canım,balayı dediğin böyle özel konseptli yerlerde olmalı bence:)
İyiymiş fiyatı da sağol tatlım benim :)
Bu arada herkesin çift olması ayrı bi güzellik tabi ki:)

ya o melek olayına hiç girmeyelım zaten,bize otelı gezdırdı odaya yerlestırdı sonra kendısınden haber alamadık.bi sorun olursa arayın demişti,ama hiç aramadım arattırmadımda:)
yalandan 2 kanat takmışlar,beyaz bi tayt,tam poponun üzerınde balerınlerın tülü gibi bi tüll,:)sinir bozucu oyuzden kocamın melegı ben oldum :)kanatsız hehe

ya o melek olayına hiç girmeyelım zaten,bize otelı gezdırdı odaya yerlestırdı sonra kendısınden haber alamadık.bi sorun olursa arayın demişti,ama hiç aramadım arattırmadımda:)
yalandan 2 kanat takmışlar,beyaz bi tayt,tam poponun üzerınde balerınlerın tülü gibi bi tüll,:)sinir bozucu oyuzden kocamın melegı ben oldum :)kanatsız hehe

Yolarım o kanatlarını falan :KK70:
İçine sinmiş belli tatlım.Nasipse bana artık.Ama ben oteli önceden arayıp melek falan
istemiyorum derim :) Siz verin o kanatları bana ben takarım kocamın meleği de ben olurum
hahayy :KK70:

bu otel benimde hayalim.
arkadaşımda balayını burda yaptı ve gayet memnundu.
nişanlım pek beğenmiyor bu oteli ama bakalım daha 1 sene var nasılsa

X