Bakteriyel Vajinozis

fraverdenstreet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
11
11
25
Merhaba arkadaşlar,
Aylardır o kadar zor süreçlerden geçiyorum ki ne yapacağımı artık şaşırdım. Her şey mantar ile başladı. Daha sonra benim tahminimce kullandığım ilaçlar ve antibiyotiklerle tüm dengem alt üst oldu. Hemn vajinamda hem de kalça/makat bölgesinde yanma batma ve kaşıntı problemim bir türlü düzelmiyor. Acaba bu vajinal sorunlar makata vurur mu? Yoksa başka bir sorun mu var? Herseye baktilar yonlendirmediler de. 10 dan fazla doktora 5-6 farklı birime gittim. Sorun görünüyorlardı. Sürecin başlarında negatif çıkan gardnerella şuan pozitif çıkıyor. Bunun için de antibiyotik kullandim ama bu sefer probiyotikler ile birlikte. Yine de sorunlarım düzelmedi. Buradan bir arkadaşım sıkı bir diyet önerdi. İngiliz karbonatlı su ve alkali bir diyet ile sorununu çözmeyi başarmış ben de bunu denemeye çalışıyorum belki sizlere de faydası olabilir diye paylaşmak istedim. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve bize şifa versin. Bu durumun benzerini yaşayan kişiler gördükçe pek çok kişinin sorunlarının çözülemedigini gördükçe umutsuzluğa kapılıyorum. Umarım hepsinden güzel kurtulur ve sağlığımıza kavuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…