Bakırköyde sinema günü yapıyoruz

bebisim alıntı yapıcam msj larda MQ tusuna tıkladım alıntı yapmam bitinde alıntı yap tusuna bastım oldu cnm

canım şöyle oluyor
alıntı yap yazıyor ya onun yanında bir de MQ yazıyor kaç tane istiyorsan ona basıyorsun en son alıntı yap dediğinde öncekilerde çıkıyor
umarım anlatabilmişimdir

bebisim alıntı yapıcam msj larda MQ tusuna tıkladım alıntı yapmam bitinde alıntı yap tusuna bastım oldu cnm

olduuuuuu:lepi:

kızlar pazartesimi buluşuyoz deryam sen hastasın ya iyice iyileştiğin bi günde olabilir hemide yağmur yağmayan

:))) bana hergün uyar şekerlerr... offf derya hasta olcak günü buldun heee :))) diğer kızlardanda haber yok yaaa (( antrenör nerde yaaaa

tbrkler kızlaaarrr :enbuyukkk:

:))) bana hergün uyar şekerlerr... offf derya hasta olcak günü buldun heee :))) diğer kızlardanda haber yok yaaa (( antrenör nerde yaaaa

antrenörü merak ediyorum evettttt
Valla kocik iyi bakıyor bana ben bugün daha iyiyim yağmur yoksa gelirim valla
deryam hayırdır düğün yapmadınmı sen hııı

kız düğünlere doyum olmuyor işte:roflol::roflol:
şaka bir tarafa biz düğünü sadece benim memlekette yaptık
kış günü İstanbuldan kimse gelemedi eşimin arkadaşları falan
o nedenle birde burada yaz düğünü yapıca ben yine gelinlik giyiceeeeeeemmm

kızlar pazartesimi buluşuyoz deryam sen hastasın ya iyice iyileştiğin bi günde olabilir hemide yağmur yağmayan

iyileşicem galiba:sm_cool:

ne güzel deryam yeniden gelinlik giycen evet bende yağmur yağmazsa gelirim ya hava kötü olunca iyi gezemeyiz

deryaaa bakalım yağmur olcakmı olmazsa buluşalım vallaa yaaaa.. şemsiyelerle hemencecik burger kinge girerirz otururz ne olcekkk :)))

Kızlarrr

TARİH TAHMİN EDİLEN GEÇMİŞTE GERÇEKLEŞEN
Sıcaklık (°C) En Düşük En Yüksek
22 Mart Pazar 5 11
23 Mart Pazartesi 6 11
24Mart Salı 5 14
25 Mart Çarşamba 9 16
26 Mart Perşembe 7 13

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…