Bakırköyde sinema günü yapıyoruz

bende küçük hüsamettin gibi araya sıkışırım yada hüdaverdi gibi:roflol:

verir verir vermese bile kim takar marko paşayı gönlü olsun diye soruyorum yoksa :jeyyar:

yaw ben tuttum bu kızı diyorum da kimse duymuyor yürü beeee
tam benim kafadan işteeeeeeeeee
kaydirigubbakcemile3
aferin beeeeee
biz beraber olursak vay kociklerin halineeeeeeeee
Ama bir tarafdan da çok seviyoruz tabiii biliyorlar onlarda :asigim:

yupppiiiii geliyoooo geliyoooooooooo yuppiiiiiii

Belinay bu gacı çok kötü oynuyor beee
onun yerine ben oynasam olma mı:dance::teytey:kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

lyre iyi geceler canım bende yatsam iyi olacaka.s.a.s.a.s.

ıyre iyi geceler tatlım...

deryaaa hadi sen hastasınn doğruu kocişin yanınaaa hadi bakimmmmm dinlende çabuk iyileşşş

yaaaa bu LEPTAP NEREDEEEEEEEEEEEE:uhm:
kayboluyor birden ben çok üzülüyorum:çok üzgünüm: çok çabuk özlüyorum leptabııımmmm ses ver yawww:içelim:

burdayım canlarım benimdelikafaduldenkomşunun kızı iki gündür benimleydide siteyi pek takip edemedim delikafaduldenbaya gelişme olmuş ya en iyisini düşünmüşünüz ya vaktimizi sinemada değilde bebaber sohbet ederek geçirelim yaza doğru günler uzayınca sinemayada gideriz yemekte yeriz cokacimcoookSİZİNLE HERŞEYE VARIM::enbuyukkk:kaydirigubbakcemile

kızlar hava durumuna baktımda pazartesi yağışlıymış salı ve diğer günler açık yağmur yağmasın ya

kızlar hava durumuna baktımda pazartesi yağışlıymış salı ve diğer günler açık yağmur yağmasın ya

Evet yağmur yağarsa benimki göndermez acaba sinemayı iptal etsekde buluşma mı yapsak ki ne dersiniz valla gezeriz mağaza mağaza

Bir an korktum kayboldun diyeeeeeeeeeeeeee:çok üzgünüm:senağlama:1shok:
senağlamasenağlamasenağlama
a.s.a.s.a.s.

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Evet yağmur yağarsa benimki göndermez acaba sinemayı iptal etsekde buluşma mı yapsak ki ne dersiniz valla gezeriz mağaza mağaza

:mymeka:deryaaa dün ne konuştuk sinema iptal gezelim oturalımsohbet edelim yemek yiyelim dedik dimi hasta oldun hafızanıdamı kaybettin??... kızlar salı günü ben hastaneye kemik taramasına götürcem annemi, çarşambada sonucu doktormuzua göstericezz

belinay şeker annenin bileği nasıl oldu sorucam sorucam unutuyorum doktor ne dedi

canım dondurucuya alıcaklar fakat ilk önce krem ve hapla tedavi yapıyoruz ve evde eğzersi zyapıyoruzzz.. samatyada kemik taramasından geçicez birde

hadi bakalım inş aslan gibi çıkarrr

canımsın sen benimmm bi buluşalım iki kere öpcem senii:)))

ben görmedim onu galibaaaaaaa
bak şimdi kafama vurdun ya ben hiç bişey hatırlamam artık:roflol:
lyre kim olaki tanışıyoz muuuuuu bak hatırlamıyom gördün müüülaelaelaelaelae-tatlicadiarzu-

sen varyaa deryaaaa sen sakın hasta olma kuzum tamamı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…