Makyaj Ürünleri bakır saç beyaz tene makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar saçımın rengi bakır,tenim beyaz, gözlerim kahverengi. hangi ton makyaj malzemeleri kullanmalıyım. eğer yakışacağını düşündüğünüz makyajın resmi varsa gösterirmisiniz. makyaj malzemelerinin marka ve nosunu biliyorsanız yazın lütfen.

benimde aynen tarif ettiğin gibi ten saç bende fikir almak istiyorum arkadaşlar..ben sa. rengime yakın allık siyah kalem rimel kullanıyorum..lacivertte çok yakışıyor bu tona mor kalemde aynen tavsiye ederm ama bende fikir almak isterim...

kızlar benim de saçlarım bakır karamel,göz rengim kahverengi,bugday tenliyim.Ama saç tonlarımız belki bakır da olsa farklılık gösterebilir.Yine de yeşil makyajın kahve göze çok yakıştığını düşünüyorum.özellikle yeşilli sarılı tonlar.Kahve tonlu makyaj da çok yakışıyo ama öyle yoğun kahve değil de mesela göz altına ve göz üstüne kahverengi kalem çekince,göz içininde dip kısımlarına kahve kalem sürüp,bolca siyah rimel kullanınca hem alt hem üst kirpiklere,yakışıyo baya.Hatta ben bazen göz altına kahve çekerken,göz içine de siyah sürmemi sürüyorum ama hafif,buğulu duruyo.ama bunun haricinde benim günlük kurtarıcım hep siyah eyeliner,siyah sürmemle yaptığım buğulu göz makyajım.Elimde makyaj resimlerim olmadığı için koyamıyorum ama koyabilecek ya da başka fikirleri olan olursa süper olur

bakır karamel tonundaysa, narçiçeği ruj, yeşil tonda makyaj ve şeftali tonunda allık süper oluyor.
misal........

ruj koyu dersen de aşağıdaki renk tonu da kızıla çok gider bencee....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…