Bakın pişman olmassınızzzz .......

N

nnehirr

Ziyaretçi
sırnaşık şeyarkadaslar size işinize çok yarayacak bir bilgi vermek istiyorum eger camasır makinanızı hurdacıya vermk isterseniz yada makinanızdan ümidi kesip atmak isterseniz makinanın kapagındakı camı atmayınnnn____ ne işinize mi yarıyorr hemen sölıyım makinanın kapagındaki lastikleri söker ve bir camcıda camın kenarlarını törpületirseniz size harika bir meyve tabagı,veya fırında kullanılabilecek bi borcam olabilir ben meyve tabagı olarak kullanıyorum ve çook harikaaa

nehiiiirrr daha önce söyleseydin ya:sm_confused:1 ay olmadı daha makinayı
değiştireli

ben bu şekilde kullanamam ama kurumuş çiçeklere fanus olarak dekor amaçlı olabilir.

iyide kenarlarını nereye törpületicez ben onu anlamadım ..?

benim makinam arçelik bozulup camı fırlamıştı.törpüye gerek yok gayet güzel bir borcam çıktı.
paylaşım için teşekkürler.sizden bişey kaçmıyo valla.bu hanımlar neler yapabilir işte görün erkeklerrrrr

Süper Bi Fikir Ya.aslinda Benim Makinami Değiştirme Gibi Bişey Düşünmüyorum.ama Değiştirecek Olanlarin Takipçisi Olcam

yurdum insanı mı desem kadınların pratik zekasımı karar veremedim

Kırk yıl düşünsem böyle bir şey aklıma gelmezdi, bravo........:uhm:

sen aklınla bin yaşa emi bacım:teytey:
kız biraz daha uğraşırsan sinkten yağ çıkarırsın:icecream:
eşim bana böyle der bazen ama sen beni de aşmışsınsırnaşık şey

Zekaya bak ya iste Türk kadini harikayiz:)

hay aklınla bin yaşa emi:)
nerden buldun bu öneriyi?
yeni makinam ama değiştireceklere söyliycem :)
sağolasın bacım

o deterjanlı şey hani kimyasal falan dokunuyor hep ona.. yiyecek için kullanmanın sakıncası yok mudurki?

Allah iyiligini versin hemi ,, nasil da bulmussun, yaratici arkadasim benim.

fikir süper gerçekten işe yarıcağı kesin paylaşımın için sağol canım :)

Harikasın walla bacım yaa:kahve:
Süpersin Bravoooooooa.s.

bende ilk kez duydum bende yapayım bunu valla bizim bayanlarımız hamarat suyu sıksalar yag çıkarırlar :)

bilgilendirdiğin için teşekkür ederim ilerde değiştirirsek aklımda olsun...........

sırnaşık şeyarkadaslar size işinize çok yarayacak bir bilgi vermek istiyorum eger camasır makinanızı hurdacıya vermk isterseniz yada makinanızdan ümidi kesip atmak isterseniz makinanın kapagındakı camı atmayınnnn____ ne işinize mi yarıyorr hemen sölıyım makinanın kapagındaki lastikleri söker ve bir camcıda camın kenarlarını törpületirseniz size harika bir meyve tabagı,veya fırında kullanılabilecek bi borcam olabilir ben meyve tabagı olarak kullanıyorum ve çook harikaaa

aklınla bin yaşa emi.önce anlayamadım çamaşır değmiş kabı nasıl kullanırız diye kalkıp baktım tabanı değiyormuş allah iyiliğini versin,süper bir fikir,aklımızda olsun çünkü makinemi daha yeni değiştirdim.

süper fikir saol arkadasım makına hurda cıkacak bari camı kutarım heee

X