Bakın Kaçırmayın!!! - Züccaciyeden Kozmetik ve Tekstile Herşey-

Mutluluki

Mucize 1 di şimdi 2 oldu love
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2014
3.894
2.794
Merhaba Güzel Bayanlar...
Herkese mutlu alışverişler.
Butiğimde inşallah;
Züccaciye
Kişisel bakım
Kozmetik
Tekstil her şey bulacaksınız
Çalıştığım için hepsini birden yükleyemiyorum sadece.
Her gün biraz eklemeye çalışacağım.
Şehir içi elden teslim.
Şehir dışı indirimli kargo ile gönderirim.
Takipte kalın lütfen...

no1_Altınbeyaz Ayakkabım.jpg no2_Beyaz Ayakkabım.jpg no3_Kırmızı Ayakkabım.jpg no4_Siyah Ayakkabım.jpg no5_babet.jpg no6_siyah_elbise.jpg no7_kırmızı elbise.jpg no8_siyah elbise2.jpg no9_röpteşambır-erkek.jpg no12_Felix175.jpg no13_felix_176.jpg no14_felix_2li_set.jpg no16_Avon 3lü Set.jpg no17_Pike.jpg no18_Taç Yatak Örtüsü.jpg no22_bernardo_cezve_takımı.jpg no10_ugg.jpg a-Nescafe Mycafe.jpg b- dntl total 2'li ağda ısıtıcı makine.jpg Clatronic-EK-3088-N-Yumurta-Pisirme-Makinesi.jpg no15_Missha_BB.jpg miisha farklı.jpg no11-Şamdan.jpg no19_83parça yemek takımı.jpg

Son düzenleme:
fritöz sıfırının kargo dahil fiyatına çok yakın kargosu ile aynıya denk geliyor yani. fiyatı ikinci ele göre yüksek yazmışınız

Missha krem kullanıldı mı? Ne zaman alındı ve fiyatı nedir?

Ay fiyatı falan yazıyormuş özür dilerim dikkat etmemişim :)

Canim iyi akşamlar
Krem sıfır hiç kullanılmadi.
Yurt dışından geldi. 4 kutu istemiştim. Ama rengini denemeden seçtiler orada benim için. Renk tam tutmadı yüzümde maalesef.
Türkiyede biraz daha pahali sanırım 20 tl falan var arada.

Canim iyi akşamlar
Krem sıfır hiç kullanılmadi.
Yurt dışından geldi. 4 kutu istemiştim. Ama rengini denemeden seçtiler orada benim için. Renk tam tutmadı yüzümde maalesef.
Türkiyede biraz daha pahali sanırım 20 tl falan var arada.
Ben 6 ay falan önce 50 tlye almıştım indirimden şimdi baktım 70 olmuş :) sevdiğim bir ürün kullanıyorum genelde, bütçemi ayarlayabilirsem geri dönüş yapacağım :)

3 ADET YENİ ÜRÜN EKLENMİŞTİR.
***Nescafe Mycafe Kahve Makinesi
***Dntl Total 2'li Ağda Isıtıcı Makine (Kaliteli)
***Clatronic Yumurta Pişirici

Satılan ürünler belirtilmiştir...
Tüm İlanlar Günceldir..

X