Saç Bakım Ürünleri Bakım Yağları Yardım. Acil!

onyedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2011
110
0
kızlar merhaba :)
ben bu evigen, bemix ve bepantane ampulleri yeni aldığım bioblas şampuanımın içine koydum.
biraz badem yağı, çam terebentini ve bal da koydum. bugün ilk defa yıkadım evet yumuşacık ve kolay şekil alıyor. ama sorum şu; bunlar saçtan böyle arınıyor mu sadece suyla yıkanıyor sonuçta ve yağlandırma yapar mı? ben daha önce bakım olarak kullanıyordum ama ilk defa şampuanıma koydum! yardımcı olursanız sevinirim =) ilgili forumda yazmıştım ama cvp alamayınca buraya yazdım.

bence keske bakim maskesi seklinde devam etseydin bazen sampuani bozabiliyor bu tur fazladan seyler eklemek :S ben burda sarimsagi okumustum mesela normalden daha az bi sekilde ekledim hem sampuan saçimi temizlemedi hem de bi muddet sonra bozuldu kokuyu saymiyorum bile az koydugum için saçima çok sicak degmedikçe kokusu gelmiyodu ama olsun =) sonuç olarak ben karsiyim yaaa belki biraz çamterebentin olabilirdi ama yinede maske olarak kullansan daha iyi olur

evt. haklısın. ama bakın yapmakta cok zor geliyo. yap bekle fln. vakit bulamıyorum. bu en azından zahmetsiz =)

badem yağı haricindekiler benim şampuanımda da var. uzun zamandır da kullanıyorum bi problem yaşamadım bitlenmedim =) ayrıca çok faydası olduğunu düşünüyorum, saçlarım toparlandı.

bencede şampuanınızın içine koymayın kızlar.gerçi kişiden kişiyede değişebiliyor ama direk bakım yapmak daha faydalı.Şampuanı bozuyor.Ben bioblasın içine koydum saçlarımı dökmemek ne alaaa döktü üstünede eklediğim bepanthene ve evigende bi işe yaramadı sanırım saçım mat donuk bakımsız oldu.dibe çöküyor çalkalıyosun ama şampuanın kalitesini bozuyor benden söylemesi

kızlar bence yağ kullanacaksanız sadece saf zeytinyağı inanın ışıl ışıl yapıyor saçları..badem yağı denemiştim uzun süre uzasın saçlarım diye sürmediğim kalmamıştı..ama haftada 1 kez zeytinyağı sürüyorum..ohhh misss ışıl ışıll herkes farkedıyor...
ve sakın sampuanlara karıstırmayın..kimyasal formullerıne farklı gelebilecek madde olup olmadıgını bılemeyız...

bu konuda iki fikir var zaten bir karıştırmak bir karıştırmamak her ikisinden memnun olanlarda var ve her ikiside mantıklı.karıştırmak olay kullanım sağlıyor sonuçte her yıkamada bakım ve bende böyle düşünerek memnun olanları baz alarak yaptım ama bena göre değilmiş bu durum.ölçüsünüde verilen daha fazla ampül sayılarını düşürerek ve bemiksin o iğrenç kokusunu kaldıramam diyerek katmayıp kullanmama rağmen memnun kalmadım.hem bioblasda kullandım döktü bide hadi bu olmadı elseve arı sütlüde deniyim dedim onda 5 misli döktü.Belkide bioblasın içeriği ve aı sütlü şampuanın içeriğine ters gelmiş olabilir.Çünkü o kadar memnun olan varki bişide diyemiyorum.Kişye bağlı durumlar büyük ihtimalle:87:

zaten o bioblas denen şeyden bişey anlamamıştım :)) miss gibi döndüm şampuanıma...ama artık bir aralar iyice takıntılı olmştum..saça tatlı badem yağı ,yüz temizlerken acı badem yağı , vücuda bebe yağı ....off offf kendimi kuramcıların denek fareleri gibi hissettim hahahaa ...onu dene ,bunu dene...erkek olmak varmışş :))

Son düzenleyen: Moderatör:

ay süpersin canım yaaaaa
denek fareleri bayıldımmmmmm
ya bide ben hemen sıkılıyorum yaaaa sanki bi mucize bekliyorumda 3 5 bilemedi 1 hafta sora ohooooo ben onu unutmuş bile oluyorum.İstikrarlı olmak lazım.bide her duyduğumuzu yapmak zorundamıyız yahu sinir oluyorum kendime :96:

al benden de o kadar canım..
ne duyarsam yapıyorum,inşallah yakında kel kalmam

neyse ben de şampuanıma 1 ampül bepanthene ve 1 çorba kaşığı bal katıyorum uzun zamandır..iyi gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…