Bakarmısınızz Kuruma çizgisi mi

zesu123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
10
1
20
Merhabalar ilişkiden 35 gün geçti adetim düzensiz diye test yaptım bu şekilde gözüküyor ama sanırımı kuruma çizgisi dedikleri şey bu gözüken umarım hamile değilimdir 15 gündür kahverengi şekilde ara ara parçalı bazen az bazen çok şekilde birşeyler oluyor ama akıntı kadar da az değil 3 ay önce primolut n kullanmıştım o tüm dengeyi bozdu 3 aydır regl olmuyorum ama ilişkinin üstünden 35 gün geçti olsa çıkardı diye düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_5658.png
    IMG_5658.png
    837,2 KB · Görüntüleme: 19
Kaçıncı dakikada çıktı önemli olan kısmı yazmamışsın ?
Eski deneyimlere dayanarak bence kuruma çizgisi (markası predictor de öyle çıkmıştı bende de) ama kesin olarak sabah idrarınla veya bir kaç saat idrarını tuttuktan sonra tekrar yap daha net sonuç alırsın

Kaçıncı dakikada çıktı önemli olan kısmı yazmamışsın ?
Eski deneyimlere dayanarak bence kuruma çizgisi (markası predictor de öyle çıkmıştı bende de) ama kesin olarak sabah idrarınla veya bir kaç saat idrarını tuttuktan sonra tekrar yap daha net sonuç alırsın
Bu testi sabah ilk idrarda yaptım yani 20 dakikada filan çekmiştim sanırım sizede sormak istedim

Büyük ihtimalle kuruma çizgisidir
Gebelik varsa anında incede olsa çizgi oluşur 15 dakika sonrasında olan tüm çizgiler kurumaya bağlı olur tecrübe ile sabit 🌸
Çok teşekkür ederim birde üzerinden 35 gün geçince daha belirgin olucağını düşünüyorum ve 15 gündür kahverengi akıntıya benzer ama akıntıdan fazla birşeyler oluyor 3 aydır refl olmadığım için normal olabilir diyorlar ama bilemedim

Konunun başını şimdi okudum ben direk teste bakmıştım 35 gün önce ilişkiye girip bir daha girmediysen zaten test böyle çıkmazdı kıpkırmızı çıkardı ikinci çizgi

Konunun başını şimdi okudum ben direk teste bakmıştım 35 gün önce ilişkiye girip bir daha girmediysen zaten test böyle çıkmazdı kıpkırmızı çıkardı ikinci çizgi
Yok birdaha olmadı 35 gündür çok teşekkür ederim böyle benim için olumlu olan şeyleri duymak çok iyi geldi teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim birde üzerinden 35 gün geçince daha belirgin olucağını düşünüyorum ve 15 gündür kahverengi akıntıya benzer ama akıntıdan fazla birşeyler oluyor 3 aydır refl olmadığım için normal olabilir diyorlar ama bilemedim
Yerleşme kanamasından korktun sanırım da yerleşme kanaması öyle olmuyor, evet ya pembe ya kahverengi olur ama parçalı vs olmaz 15 günde sürmez zaten

X