Saç Bakım Ürünleri bakarmısınız kırıklar için yardım istiyorum

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
mrb bi problemim war ve sizle paylaşarak yardım almak istiyorum. saçlarım çok kıvırcık ve sevmiyorum bunun için düzleştirici kullanıyorum bazen 2günde1 bazende hergün yapıyorum saçlarım çok güçsüzleşti ama düzleştirmedende olmuyo yani kullananlar anlar beni.saçlarım kırıldı ve uzamıyo:çok üzgünüm:çok üzgünüm: yardım istiyorum.ne yapabilirim nasıl bi krem veya başka bişey kullanabilirim.?yardım edin Lütfennn:sm_confused:

• Konu Sahibi EU1
ben avonun saç serumunu kullanıyorum duştan sonra daha önce saçarım kırımadan bu kadar uzamamıştı ama şimdi bu sitedeki tavsiyelere göre gliss in bi ürünü var durulanmayan onu almayı düşünüyorum.

• Konu Sahibi EU1
canım ben sana bakım kürü gibi olmasada daha pratik bir çözüm sunayım. bu sıcak havalarda zaten saçımız düz değilse salınca fön tutmuyor terden nemden... bence saçlarının diplerini düzleştirip uçların topuz yap yada çevirip tuttur tokayla ben öyle yapıyorum diplerini şöle bi düzeltiyorum güzel görünsün diye sonra japon topuzu falan yapıyorum öyle olunca sanki saçımın hepsi fönlüymüş gibi oluyor:) hem uçları kırılmıyor dipleride sürekli uzadığı için aynı yeri düzleştirmemiş oluyorsun... benimki bir tavsiye sadeceopuyorumnanaktan

• Konu Sahibi EU1
dreaming_water : saoL tavsiyen için arada yapıyorum dediğin gibi ama diplerini düzleştirmek aklıma gelmemişti bide benim saçım kahküllü zatn çok güzeL ama dediğin gibi yazın çekiLmio sıcak havalardad terLeynce bozuLuo oda kötü trafı :S

• Konu Sahibi EU1
Lavanda: formu gezerken gördüm öyle bi konu almayı bende düşünüyorum ama bilmiyorum ben düzleştirici çekmeye devam edip saçlarımada bakım yapmasını istiyorum yani kırılmayı önlesin öle bişey istiyorum

• Konu Sahibi EU1

bende çok çektim kahkülden canım artık uzatıyorum 2 senedir kahkül kullanmıyorum çok memnunum denize havuza gittiğimde yada terlediğimde önlerime fön çekmesemde uzun olduğu için haffiff dalgalı çok hoş duruyor bence sende kestirme uzat kahkülü

• Konu Sahibi EU1
benimde yeni zatn cnm 3aydır fln kullanıyorum kahkülü kafam karştı şmdi kestrmesemmi

• Konu Sahibi EU1
valla canım eğer hevesini alamadıysan ağustosta falan kestir derim eylül ve ekime kadar uzarlar zaten o zaman sonbahar gelceği için yağmurlar başlıyor sende sıcakların bitip yağmura daha vakit oldugu bi aralıkta hevesini almış olursun:)

• Konu Sahibi EU1
evt cnm bakarım kahkül durumunada kırıkLar için ne yapmaLıyım ya kahkl olsada olmasada düzleştirmeye dewm yani bnm içn :S bi şekilde saçımın güçsüzleşmesini kırılmasını önlemeliyim ama nası ?

canım sıcak kesim diye bişi varmış ben hiç yaptırmadm ama kuaförüne bi sor istersen gidince o kırıkları çok azaltıyormuş saç uçlarını kapattığı için

lavanda canım avonun hangi şampuanının seru mu ögrenebilirmiyim boyalı saçlar için olan mı

evt duydum cnm ama her kuaförde warmı biLmiyorm onu bi arştırırm saoL :)

saç kırıklarını kestirmeden hiçbir şekilde düzeltemezsin..yani uçları kırılmış saç böle saç bakım ürünleriyle tekrar birleşip normal saç telini oluşturmaz..yapacağın en ii şey saçlarının kırıklarını aldırıp daha sonra saç bakım ürünleri kullanman....zaten saçların kırıklarını aldırdıktan sonra hem sağlıklı uzarlar hemde saç bakım ürünleri kullandığın için o bakım ürünleri saçlarını korur ve kırılmasını önler...

saç kırıkları konusunda katılıyorum kestrmeden olmuyo kızlar.kırıklar ve yıpranmalar konusunda hiçbi üründen fayda görmedim..saclarımı 2-3 ayda bir uçlarından kırıklarını aldırıyorum.ancak belli bir hizası var hemen omuz altında.oraya geldikten snra saclarım kırılmaya baslıyor daha fazla uzamıyo kesinlikle.düzleştirici yapsam da yapmasam da uzamıyo.önceki kestirişimde sürekli bakım yaptım ısıdan uzak tuttum ama o boya gelnce yne kırıldı yine kırıldı.peki sizin bu konuda önerebileceginiz birşey var mı ?

sıcak makası da sadece istanbulda yapan kuaförler var diye biliyorum ve ben ankarada yaşıyorum

hıı anLadm peki ne gibi bi bakım önerebiLirsiniz pek biLgiLi deiLim bu konularda:S

foreverın jojobalı sampuanını oneririm..
kırık, yanmıs,yıpranmı saclarda cok etkili...

Canım benim de böyle bir sorunum vardı malesef!Yıllardır saçlarım hep kırılr. Hem de hiç düzleştirici falan kullanmamama rağmen!Üstelik o kırıklarıma hiçbir şampuan da çare olmaz!!Saçlarımın uçları kırıldığı için saçım da güçsüzleşir, dökülmeye başlar. Bir de şekle de girmez, her saç telim ayrı telden çalar!-tatlicadiarzu-
ıki ay önceye kadar böyleydi. Birkaç ay önce annemin gittiği kurstaki kuaföre sordum. Bana aynen şunları söyledi:"Kırıklar hastalık gibidir, bir kere bulaştı mı kurtulmak çok zordur. Ne kullanırsan kullan bir türlü kurtulamazsın!O yüzden saçlarını her ay kesmelisin.Çünkü saçlar her ay 2-3 cm uzar. Sen her ay uçlarından 1 cm kadar kesersen kırılacak kısmı atmış olursun. Daha sağlıklı uzar"
Ben de geçen ay başladım uçlarından minik minik kesmeye. Şunu söyleyeyim ki saçımı kuaförde kestirdiğimin üstünden 3 ay geçmesine rağmen yeni kesilmiş gibi güçlü, neredeyse hiç dökülmüyor. Ama kesmeseydim şimdiye saçlarım çok dökülüyor olacaktı. Uzamasını da problem etmiyorum, normal seyrinde devam ediyor çünkü. :teselli:

pervenche tavsiyeni denicem saoL :)
evrem716 : zatn 3ayda bir kestiriyorum ama bn uzun saçı sewiorum kısayı sewmiOrum. ama ynede bi bakarım saoL cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…