Bakar mısınız ?

DryKrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
43
12
24
Kızlar adetim 9 gün geçti pcos hastasıyım gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı. Pozitif mi bilemedim çünkü zamanında o kadar cok test yaptım ki böyle çıkıp da aslında negatif olan.
Cok aşırı göğüs hassasiyetim var
Bu testi size sormak istedim sizce var mı yok mu yoksa da umutlanmak istemiyorum çok arada deredeyim lütfen yardımcı olur musunuz ?

En kesin sonuç kan vermen

Çook silik gördüm ben de kan verin kafanızda netleşsin en azından

Çook silik gördüm ben de kan verin kafanızda netleşsin en azından
Erken gebelik testleri yaptım şimdi bu şekilde cıktı adet gecikmesinin 10. Günündeyim. Eger varsa bile bu kadar silik cıkması normal mi ya geç döllenme midir
Kan vermeye korkuyorum negatif cıkarsa diye

Eklentiler

• PSX_20240723_185304.jpg
    228,3 KB · Görüntüleme: 72
Erken gebelik testleri yaptım şimdi bu şekilde cıktı adet gecikmesinin 10. Günündeyim. Eger varsa bile bu kadar silik cıkması normal mi ya geç döllenme midir
Korkunun ecele faydasi yok kuzum öyle böyle veriyorsun kanı ver en azından kafan rahat eder varsa çıkar testlere göre var netlestir güzel haberlerini alırız inşallah

Gecikmenin 10. Günündeysen mutlaka kan testi yaptır canım eğer hamile değilsen mutlaka doktora görün derim

Benimde böyle çıktı bende kan vermedim henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…