bakar mısınız sütyenlerdeki tellerle ilgili sorum var :(

aynurmhmt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2011
15
0
merhaba arkadaşlar ben buraya yeni üye oldum 3-4 yıldır takip ederim kafama bişey takıldımı pat diye arar bulurdum ama küçüktüm üye olmak istemedim artık büyüdüm üye olmaya karar verdim neyse soruma geçeyim ben 17 yaşındayım :) 13 yaşımdan beri sütyen kullanıyorum ama göğüs altındaki demirlerden çok rahatsız oluyorum zaten zamanla delip acıtır ben de demiri çıkarıyorum çok daha rahat oluyo :) 4 yıldır hep çıkarırım demirlerini. demirli pek giymem. ama göğsümün şeklini bozacak diye korkuyorum bilgisi olan var mı bu konuda? cevaplarınızı bekliyorum :)

Merhaba canım aramıza hoşgeldin. Bende senin gibi yapardım fakat bu şekilde güzelim sütyenler çok cabuk deforme oluyor o sonra zamanla göğüs kısmınıda bozabilir. Bende öyle yapardım. şuan göğüslerin taş gibi yada yuvarlak değildir. Aksine yumuşak ve yaygınlar. Bilmiyorum bundanmı acaba. Telli sütyen pek kullanmazdım onlar çıkmadan ben çıkartırdım.

öncelikle yapman gereken kaliteli bir markadan sütyen alman onların telleri daha dayanıklı oluyor ikinciside makinaya sütyenini atmaman makina çok deforme ediyor bu yüzden kaç tane sütyenimi iki yıkamada atmışımdır yani elde şampuanla yıkamanı tavsiye ederim sütyenleri
ama diyorsan ki ben her şekilde rahatsızx oluyorum o zaman balensiz bir sütyen al ve korkma şekilini falan bozmaz sütyen göğüslerinin

bnde çıkartırdım tellerini..ama iyi toparlayan bi sütyense telle şeklini koruycanı sanmıyorum..yada bazı sütyenler telleri hiç rahatsız edtmiyo..bn şuan kullanıyorum tel varmı yokmu belli değil farketmiyorum yani..yumuşak süngerli sütyenlerde tel sorunu oluyo galiba tel sırıtıyo içinde yani..süngeri kaliteli ve sıkı olursa rahatsız etmiyo..

hoşbulduk :) aslında göğüslerim daha tam büyümedikleri için yuvarlak değil nasıl desem sivri gibi ama avucumu dolduruyo memnunum yani. sarkıkta değil . telini çıkarınca daha oturuyo gibime geliyo ama önerilerinizi dikkate alıcam çok sğaolun hiç kimse bişey yazmicak sanmıştım :)))

İç Çamaşırınızı Makineye Atarken; Sütyen Topları Var..
Onların İçersine Yerleştirin..
Sorun Yaşayacağınızı Sanmıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…