Bakar mısınız Arkadaşlar..( :- S )

sessada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
270
2
39
Arkadaşlar sat 21 temmuz.. engec 25 agustosta regli olmam gerekıyordu..olmadım..
19-20 agustos kahverengi akıntım geldı..devamı gelmedı ..
ıdrar testleri yaptım bariz negatif cıktı yıne de kan testi yaptırayım dedim ve sonuç: 1.20 cıktı negatif..
Ben ılk defa bu ay korunmadım oyuzden olabılır dusuncesıyle 10 gunu gecınce bu testlerı yaptım ama hala adet olmadım..
sızce ne olabılır?? doktora görün dıyeceksınız bılıyorum,gitmeden danışayım dedım..
yardımcı olursanız cok sevınırım.. :)))) :26: :18:

doktor görün demeyeceğim hemen. biraz daha bekle derim. bazen böyle gecikmelere olabilir. kan testin ve idarar testinde negatif çıktıysa. hamile değilsindir bildiğim kadarıyla. bir kaç gün daha bekle. emin olmak istediğin an doktora git derim.

teskler durubulut.. :) beklıyorum bakalım,kafam cok karıştı sonuclar boyle cıkınca..hıcbır belırtım de yok sadece ara ara kasık ve bel agırısı oluyor ama hafıf sonra gecıyor.. ılk defa korunmadım ya dengesı şaştı heralde D :44:

hala adet olmadım arkadaşlar doktora gidecem artık..ne olabilir sizce..geç döllenme falan mıdır..yok mudur??

benden de aynen senin gibi kahverengi akıntı gelmişti.sonra hiç bişey gelmedi.ben ama hep adetim heran gelecek diye bekledim ama adet olmadım meğersem ikizlerime hamileymişim.hamile olma ihtimalin var .

zeynepcim cevabın için çok teşekkürler..peki test ne zaman yaptın negatif çıktığı oldu mu?
ben idrar testlerini geciktikten sonra 10 gün içinde yaptım,kan testini de 10 gün sonrasında yaptım..ikisi de negatif çıktı..
kan sonucu 1.20 çıktı,yaptıralı 1 hafta oluyor..ptesi doktora gidecem artık..ilk defa korunmadım dengem şaştı
hamileliğini nasıl öğrendin,mümkünse biraz bahseder misin,,?/ allah ikizlerini bağışlasın çok sevindim senin adına..

zeynepcim cevabın için çok teşekkürler..peki test ne zaman yaptın negatif çıktığı oldu mu?
ben idrar testlerini geciktikten sonra 10 gün içinde yaptım,kan testini de 10 gün sonrasında yaptım..ikisi de negatif çıktı..
kan sonucu 1.20 çıktı,yaptıralı 1 hafta oluyor..ptesi doktora gidecem artık..ilk defa korunmadım dengem şaştı
hamileliğini nasıl öğrendin,mümkünse biraz bahseder misin,,?/ allah ikizlerini bağışlasın çok sevindim senin adına..

geçen ctesi yıne kan testı 1.20 cıktı.. perşembe ultrasonda baktıracam hayırlısı..nıye boyle oldu anlamadım..
testlerde negatıf cıkıp ultrasonda hamılelıgını ogrenen varmıdır??? ümitlendığımden sormuyorum meraktan..çunku daha bu ay korunmadım düzenım şaştı dıye düşünüyorum
nedersınız arkadaşlar..hamılelıgını sıradışı ogrenen var mı :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…