Bakabilirmisiniz rica etsem 💐

Dez21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
132
22
Kızlar doktorum yumurtlamayı takip ediyor ve ben gittim yumurtalama olmuş dedi doktorum ve biz 1 hafta oncesinden.hergn iliski yasiyorduk bebek icin yumurtalama gününden beri kasıkta batmam var bel agrisindan oturamıyorum surekli belimi.biyerlere uzatmam.gerekiyor beyaz sut gibi akıntım var 20 gündür var bunlar gögüsümde hassasiyet olustu gogüs uclarımda ozellikle adetim 30 temmuzdu bugün 31 agustos kanda baktırdım saglık ocagında sonuc negatif peki ilerleyen günlerde yükselme ihtimali varmı geç döllenme olabilirmi forumlarda baktm kanda cikmayan gebeligi ultrasonda ögrenen varmış 1hafta arayla kan testinde cikan varmis sizdede varki boyle durumlar cok onemli bi konu bu benim icin kimse kimsenin ne.yasadigini bilemez gercekten yorumlarinizi bekliyorum ayrica doktoruma 4 aydır gidiyorm ilk defa bu ay agri kesici icme dikkat et diye ikazda bulundu bunca ayda deniyorduk ama hic demedi bildigi vardr dedim umutlandm

Yumurtlaman olduysa eğer bu ay adet zamanı çıkardı diye düşünüyorum. Kanda çıkmayan usgde nasıl çıkmış zaten beta 1500 olmadan görünmez nasıl çıkmamış ki? Geç döllenmede yumurtlama geç olur sadece tarihini bilmem önemli yumurtlama gününün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…