Bahsettiğin Çocuk Gibi..

diSHe_SHEtan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
158
1
34
_BAHSETTİĞİN ÇOCUK GİBİ_

Okumayacagını bilsemde yine sana yazıyorum .. Hatta aptalca geliyor sana söyledigimde.. Rahatlıyorum diyorum içimi döktükce kelimelere.. aptalmısın kızım diyorsun ve gülüyorsun ...

Ama utanmıyorum , takmıyorum seni. Sen askımlada alay ediyorsun ama ben vazgemiyorum sevmekden..

Bugün yıkıldım tek sözünle. Belli etmemeye çalıssamda her halimden okunurdu. Gözlerm dolu doluydu "bakmadın ki göresin" .. Sesim titriyordu farketmedin " duymadın ki bilesin"

Sen agladıgıma da gülüyorsun zaten .. Sen gözyaslarımlada alay ediyorsun..
Bu defada " cocukmusun kızım "diye azarlıyosun. Boynum bükülüyor yere,sesim cıkmıyor sana, dudaklarım bükülüyor bahsettigin cocuk gibi..

Kararlıydım bitirecekdim seni, Dinlemeyecekdim ! sus dedim Güldün ...
Gülme dedim .. Oysa gülmek yakısırdı sana.Ne cok severdim gülerken seni .. Şimdi canımı yakıyorsun. Alaycı kahkahaların kulaklarımla cınlıyor her gece.
Birileri saplıyor gülüşünde, kara saplı hancerini .. ßen ölüyorum ama katil bulunamıyor..

Son mektubum acı olacak.. Son mektubumda gözlerinden yaslar akacak. Kendin bile anlamayacaksın ne oldugunu. Arayacaksın her yerde,bulamayacaksın beni. pişmanlıgın kalacak yalnızca yanına.O gülen alaycı yüzün tebessümü unutacak bir anda
Hadi git şimdi..
diSHE_SHEtan

X