Bahçelievler ve bakırköyde önerebileceğiniz doktor var mı?

Strawberry_83

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.352
1.396
kızlar ben doğum yaptığım hastanenin çocuk doktoruna devam ettim ama hiç memnun değilim önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı

canım ben de bi zamanlar aynı başlığı açmıştım ama kimse cevap vermemişti bu civarda oturan bi ben bi en varsın herhalde kasım annelerinde :)) inşallah birileri öneririr çünkü bende hastane doktorundan memnun değilim değiştirmek istiyorum..

Kızlar benim arkadaşım Bahçelievlerde İstanbul Pediatri diye bir yere götürüyor doktoru Erdem Uzunoğlu. Çok memnun olduğunu söyledi. umarım işinize yarar. Ben de bir doktor arıyorum o yüzde bulursam size de haber veririm. İnternette ismini araştırırsanız hakkında bilgi de bulabilirsiniz. Yalnız biraz kalabalık oluyormuş. Ben fazla kalabalık olmayan randevu aldığım saatte girebileceğim bir yer arıyorum.

cnm ben nisa hastanede doğum yaptım oranın dr una gidiyorum müberre hanım çok memnunum önerebilirim çok ilgili cep nosunu fln verdi

Valla benim ablam Bakırköy Devlet Hastanesi'nde çalışıyor,doğumunu da orda yaptı ve o kadar memnundu ki dr.lardan sezaryen olmasına rağmen 2.gün ayağa kalktı taburcu olduğu gün evine gittiğimde temizlik bile yapıyordu o derece rahat bir doğum geçirmiş,dr.larını da her zaman beğenir ve tavsiye eder...

julii yanılmıyorsam sen mecidiyeköy civarında oturuyordun. gayrettepe metropolitanda iyi bir çocuk dr u varmış adını tam hatırlayamadım ama selma hanımdı galiba.eğer o hastaneden yararlanma şansın varsa hem gayrettepe hemde şişli florancede istersen bir araştır derim.

kızlar yenibosna ters kalmaz diyosanız nisa hastanesinin çocuk doktorlarını önerebilirm ben nurullah beye götürüyorum çok memnunum o yokkende bir kere müberra hanıma götürdüm oda çok iyiydi tavsiye edebilirim.

X