Bahçelievler Bakırköy Kadın Doğum Doktoru Önerisi

adaada11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
1
0
34
Merhabalar,

İstanbul Bakırköy Bahçelievler bölgesinde önerilebileceğiniz Kadın Doğum doktoru var mı?

Özellikle Medical Park Bahçelievler hastanesinde bir kadın doğum uzmanına giden ve memnun olanlar var ise paylaşırsa çok sevinirim

teşekkürler

Bahçelievler Medipol hastanesine tavsiye üzerine Dr. Derya Kanza Gül den randevu aldım ilk muayenem tam 5 dakika sürdü ve sorularımı ayakta cevaplayıp hızlıca kovarcasına oradan ayrılmak zorunda kaldım 2. Muayenede sorarım diyerek gittim. 2. Si ise tam bir fiyaskoydu hastane muayene için randevu vereceğini söyleyip telefon ile aradığımda vermediler daha sonra hastaneye geldiğimde en az 4 saat bekleyeceğimi öğrendim randevu alsaydınız dediler kayıtları gösterdim gösterince de muayeneye randevu vermiyoruz dediler çalıştığım için max 3 saat bekleyeceğimi sonra mümkün olmadığını muayenemin son günü olduğunu söyledim bu sefer doktorun 2 adet ameliyatı olduğunu bu sürenin de uzayacağınj söylediler şok oldum özel bir hastanede 5-6 saat muayene için sıra beklemek neyse iş belgelerim gösterip 3.5 saatin sonunda girdim .ilk gebeliğim olmasının bilinmesi ve sorularımın olması bir yana hemen yine 2 dk muayene gebeliğin olumsuz sonuçlandığını anlayınca elime evrak tutuşturulup gönderildim . O kadar ışık hızı ki söylediği bitikten sonra algılamam için 1/2 dk dona kalarak olayları idrak etmeye çalıştım ve muhasebeye gönderildim . Bu hastanede doktor da bu kadar ilgisiz alakasız
Merhaba, Bahçelievler Medipol Derya Kanza Gül tavsiye ederim :)

Bahçelievler Medipol hastanesine tavsiye üzerine Dr. Derya Kanza Gül den randevu aldım ilk muayenem tam 5 dakika sürdü ve sorularımı ayakta cevaplayıp hızlıca kovarcasına oradan ayrılmak zorunda kaldım 2. Muayenede sorarım diyerek gittim. 2. Si ise tam bir fiyaskoydu hastane muayene için randevu vereceğini söyleyip telefon ile aradığımda vermediler daha sonra hastaneye geldiğimde en az 4 saat bekleyeceğimi öğrendim randevu alsaydınız dediler kayıtları gösterdim gösterince de muayeneye randevu vermiyoruz dediler çalıştığım için max 3 saat bekleyeceğimi sonra mümkün olmadığını muayenemin son günü olduğunu söyledim bu sefer doktorun 2 adet ameliyatı olduğunu bu sürenin de uzayacağınj söylediler şok oldum özel bir hastanede 5-6 saat muayene için sıra beklemek neyse iş belgelerim gösterip 3.5 saatin sonunda girdim .ilk gebeliğim olmasının bilinmesi ve sorularımın olması bir yana hemen yine 2 dk muayene gebeliğin olumsuz sonuçlandığını anlayınca elime evrak tutuşturulup gönderildim . O kadar ışık hızı ki söylediği bitikten sonra algılamam için 1/2 dk dona kalarak olayları idrak etmeye çalıştım ve muhasebeye gönderildim . Bu hastanede doktor da bu kadar ilgisiz alakasız

Çok üzüldüm ve şaşırdım yaşadığınız durum için. Uzun zaman oldu ben kendisine gitmeyeli en azından doçent olduğundan beri randevuları yoğun vs derken farklı doktorlara gidiyordum ama şaşırdım bu kadar ilgisiz bir doktor değildi, hatta bayramdan sonrası için randevu almayı planlıyordum kendisinden 🥹

Ben de kuzenimin ve arkadaşlarımın tavsiyesiyle Derya Hanıma gidiyorum şu an. Gayet ilgili. Sizinki bi talihsizlik olmuş sanırım. Üzüldüm. Hatta telefonunu veriyor küçük şeyler için gelmeyin arayın ya da mesaj atın ben cevaplarım diyor. Bi iki kere o şekilde iletişime geçtik. Biz kendisinden çok memnunuz.

Ben de ilk gebeliğimde asiye uzun a gidyordum. Asiye hanım ve derya hanım en yoğun doktorlar. Malesef çok sıra bekleniyor. Bu durumda da devletten farkı kalmıyor. Malesef ben tüm süreci asiye hanımda geçirdikten sonra 38.haftamda haftasonu şehirdışında olucam doğumun olursa gelemem dedi ve doğumum hafta sonu başladı. Nöbetçi dr seymin ayvaz turanda doğumum gerçekleşti. Neden ekstra para verp doç diye asiye hanımda geçirdim o zaman süreci. Çok anlamsızdı… doktorlar iy ama bazı eksileri var malesef

Medipol hastanesi şuanda devlet Hastanesi'nden farksız o kadar yoğunki gittiğinizde bazen oturucak yer bile bulamıyorsunuz muayene süreleri 10-15 dakika arası değişiyor hangi doktoruna gidersen git oradaki içerde olanları anlamaya çalışıyorsun sanki bir fabrika gibi, bende yavrumu erken doğum ile orada kaybettim kese patlamış halde hüngür hüngür ağlarken altım komple ıslak bir şekilde 45 dakika muayene sırası beklettiler beni yalvardım hala önünüzde 4 kişi var dediler. Kendi doktorumuza zaten ulaşmak imkansız oda aynı hastanede, kendimi bir anda hastanede yatarken buldum ve suni sancı ile bir hastane odasında normal doğum yaptirildim. Hasta bakıcı ve hemşirelere hiç bişey diyemem onlar gerçekte çok ilgili ve anlayışlı kişilerdi. Ama bir daha o hastanenin önünden bile geçmem şuanda Allah'ıma şükür yeniden hamileyim Medicana atakoye gidiyorum ve çok memnunum muayenem en az 1 saat sürüyor sadece 30 dakikaya yakın ultrason yapılıyor ve her sorduğum soruya detaylı ve uzun uzun cevap alıyorum doktoruma her saat ulaşıyorum ve cevap alıyorum. Hamilelik sürecinde en önemli şeylerden birisi kesinlikle doktor ve o doktor ile anlasabilmen ve güven.

X